تصاویر و اطلاعات جدیدی از Conan Exiles منتشر شدند

۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲

فان‌کام، سازنده و ناشر Conan Exiles، دو تصویر جدید از آن در حساب فیس‌بوکش به اشتراک گذاشته که این تصاویر، نشان‌دهنده‌ی سلاح‌های مختلف هستند. فان‌کام همچنین توضیحاتی درمورد آن‌ها قرار داده است. در ادامه همراهِ گیمفا باشید.

همان‌طور که گفته شد، علاوه‌بر تصاویر منتشرشده، اطلاعاتی از چگونگی و نحوه‌ی کارِ این سلاح‌ها منتشر شده که به شرح زیر است:

 

 

کمان‌های پولادی، به‌آسانی پر می‌شوند و می‌توانید به راحتی با آن‌ها تیر پرتاب کنید و برای منفجرکردن بشکه‌های مواد منفجره و کشتن دشمنان از فاصله‌ی دور، عالی‌اند. نیزه، سریع، تیز و برنده برای مبارزه از نزدیک است، برای مبارزان سریعی که دوست دارند تا به حریفان‌شان  با نیزه آسیب بزنند و سپس، سپر بگیرند و پشت آن مخفی شوند.

اگر یک سپر و تبر را در دست‌های درستی قرار دهید، می‌توانند بسیار کشنده باشند. تبرهای تک‌دست، کندتر و سنگین‌تر از شمشمیرها هستند، اما آسیب بیشتری را به حریفان‌تان می‌زنند. اگر صادق باشیم، آن‌ها همچنین زیبا و جالب به‌نظر می‌رسند. این تبرها، مانند تبرهای وایکینگ‌ها هستند و برای Conan مناسب‌اند.

همان‌طور که معلوم است، سپرها برای دفاع‌کردن‌اند، اما می‌توانید به‌صورت تهاجمی از آن استفاده کرده و با ضربه‌زدن به حریفان‌تان، آن‌ها را گیج کنید و سپس، تصمیم به قتل آنان گیرید و سرشان را قطع کنید.

اکنون شما را به دیدن تصاویر منتشرشده دعوت می‌کنیم.

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید