بازی Red Dead Redemption هم اکنون قابل اجرا برروی ایکس‌باکس‌وان می‌باشد

۱۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۶

طبق تایید راک‌استار گیمز بازی Red Dead Redemption هم اکنون از طریق سیستم پشتیبانی از نسل قبل قابل اجرا برروی کنسول ایکس‌باکس‌وان خواهد بود.

طبق برنامه‌ریزی و خبری که چند روز پیش اعلام شده بود، امروز بازی Red Dead Redemption با استفاده از سیستم پشتیبانی از نسل قبل قابل اجرا برروی ایکس‌باکس‌وان می‌باشد.

کسانیکه نسخه ایکس‌باکس۳۶۰ این بازی را برروی دیسک دارا می‌باشند کافی است که دیسک خود را درون ایکس‌باکس‌وان قرار داده تا فایل‌های مورد نیاز برای سازگاری دریافت شوند. کسانیکه نسخه دیجیتالی این بازی را دارا می‌باشند هم اکنون قادر به دریافت این بازی از قسمت Ready to Install داشبورد ایکس‌باکس‌وان می‌باشند.

کلیه نسخه‌های این بازی با کنسول ایکس‌باکس‌وان سازگارند بنابراین امکان اجرای نسخه سال یا Undead Nightmare این بازی وجود دارد.
اگر این بازی را در اختیار ندارید امکان خرید نسخه ایکس‌باکس۳۶۰ آن به قیمت ۷٫۵۰دلار در این هفته وجود دارد، البته این قیمت مخصوص اعضای گُلد می‌باشد و قیمت این بازی برای سایر افراد ۱۰٫۵۰دلار خواهد بود.
بازی Red Dead Redemption توسط استودیوی راک‌استار سن‌دیگو ساخته و در ماه می سال ۲۰۱۰ برای کنسول‌های ایکس‌باکس۳۶۰ و پلی‌استیشن۳ عرضه شده بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید