گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

نسخه‌های بازسازی‌شده‌ی Bioshock 1 و Bioshock 2 تا نرخ فریم ۶۰بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا می‌شوند

PC ، PlayStation 4 ، Xbox One X/S ، اخبار بازی ۱۰ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴

پس از شایعه‌ها و گمانه‌زنی‌های فراوان، بالاخره Bioshock: The Collection به‌صورت رسمی توسط توکی گیمز معرفی شد. این مجموعه، شامل Bioshock 1، Bioshock 2 و Bioshock Infinite می‌شود و به‌تازگی، نماینده‌ی توکی گیمز به وب‌سایت گیم‌اسپات گفته که نسخه‌های اول و دوم تا نرخ ۶۰فریم در ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p اجرا می‌شوند.

باتوجه به صحبت‌های توکی گیمز، طعم Bioshock 1 و Bioshock 2 را با گرافیکی بالاتر، نرخ فریم۶۰بر ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰p در رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل کنونی خواهیم چشید. علاوه‌براین، بازی‌بازانِ رایانه‌های شخصی شاید قادر به تجربه‌ی رایگان این مجموعه خواهند بود. اگر درحال حاضر دارای Bioshock 1 و Bioshock 2 یا گسترش‌دهنده‌اش با نام Minerva’s Den در شبکه‌ی استیم هستید، پس می‌توانید ارتقایی رایگان به نسخه‌های بازسازی‌شده‌ی آن‌ها داشته باشید.

همان‌طور که قبلا اعلام شد، Bioshock 1 و Bioshock 2 برروی رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ بازسازی خواهد شد، درحالی که نسخه‌ی Infinite فقط برای کنسول‌ها بازسازی می‌شود. این مجموعه، برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و نسخه‌ی Infinite هم در آن موجود است، اما به‌صورت معمولی و بازسازی‌نشده باید به تجربه‌ی آن بپردازیم.

علاوه‌بر بازی‌ها و محتویات دانلودی‌شان، برنامه‌ی تفسیر کارگردان هم در این مجموعه خواهد بود و با کارگردان این بازی، کن لوین و طراح ارشد آن، شون رابرستون همراه خواهیم بود. نکته‌ی بعدی هم این است که بخش چندنفره در نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی Bioshock 2 موجود نخواهد بود و باید به‌تجربه‌ی بخش داستانی بسنده کنیم.

بلایند اسکوئیرل گیمز، وظیفه‌ی ساخت Bioshock: The Collection را برعهده دارد که در توسعه‌ی Bioshock Infinite به تیم ایرشنال گیمز کمک کرده بود. این مجموعه، با قیمت ۶۰دلار در ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور) در آمریکای شمالی، در ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) در استرالیا و درآخر، در ۱۶ سپتامبر (۲۶ شهریور) به‌صورت جهانی عرضه خواهد شد.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی