E3 2016| تمام بازی‌های کنفرانس سونی برروی پلی‌استیشن ۴ معمولی اجرا شده بودند

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۷

یوشیدا به عنوان مدیر اجرایی سونی تایید کرد تمام بازی‌هایی که در کنفرانس سونی دیدید، برروی پلی‌استیشن ۴ معمولی اجرا شده بودند، نه پلی‌استیشن بسیار قوی‌تر که با نام رمزی نئو شناخته می‌شود!

در طول کنفرانس، سونی روشی که بازی‌ها اجرا شده بودند یا برروی چه پلتفرمی به اجرا در آمدند را مشخص نکرد. برخی از نمایش‌ها مانند God of War با استفاده از DualShock 4 کنترل می‌شدند. اینکه نئو هم از این کنترل استفاده می‌کند یا خیر هنوز مشخص نیست و باید دید.

برخی از بازی‌های دیگر که سونی در کنفرانس زنده خود نشان داد، شامل Horizon: Zero Dawn ،The Last Guardian ،Detroit: Become Human و Days Gone می‌شدند.

اندرو هاوس، مدیر عامل اجرایی سونی، نئو را در هفته گذشته تایید کرد. او گفت این کنسول به عنوان جایگزین کامل پلی‌استیشن ۴ در نظر گرفته نشده است.

قیمتی برای نئو اعلام نشد گرچه هاوس گفت از پلی‌استیشن ۴ معمولی گران‌تر خواهد بود. با این حال، او نگفت که پلی‌استیشن ۴ فعلی با همان قیمت سابق فروخته می‌شود یا خیر.

هاوس همچنین سخت‌افزار دقیق نئو را مشخص نکرد که کار را برای اینکه بدانیم توسعه این کنسول تا چه اندازه برای سونی خرج برمی‌دارد دشوار کرد.

نئو همچنین در E3 2016 هم نشان داده نشد اما مایکروسافت کنسول اسکورپیو را معرفی کرد و قرار است در تعطیلات ۲۰۱۷ منتشر شود اما سونی هنوز تاریخ انتشاری را برای نئو مشخص نکرده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید