E3 2016| علت انتخاب شهر Detroit در بازی Detroit: Become Human از زبان کارگردان آن

۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۱

بازی Detroit: Become Human سال گذشته معرفی و بالاخره گیم‌پلی آن را در کنفرانس E3 شرکت سونی مشاهده کردیم. وقایع بازی نامبرده همانطور که از عنوان هم مشخص است، در شهر دیترویت دنبال می‌شود اما دلیل انتخاب این شهر چیست؟ در ادامه مطلب همراه ما باشید.

دیوید کیج، کارگردان این بازی در صحبت با گیم‌اسپات در مورد علت انتخاب شهر Detroit برای این بازی و اینکه بازیسازان در صورت انتخاب یک شهر واقعی باید چکار کنند، توضیحاتی داد.

کیج گفت که استفاده از شهرهای واقعی کاری بسیار حساس است و برای او و گروهش مهم است که طراحی آن با احترام هرچه تمام‌تر انجام شود. او گفت:

شهر Detroit تاریخ مخصوص به خود را دارد، آنجا مردمانی زندگی می‌کنند که شهرشان را دوست دارند. در زمان اجرای این بازی باید به این نکته توجه داشته باشید که به آن احترام بگذارید و تنها به عنوان یک بازی ویدئویی با آن برخورد نکنید.

کیج در مورد علت علاقه و انتخاب شهر Detroit برای بازی Become Human گفت:

این شهر در قرن بیستم یک غول صنعتی بود اما پس از آن دوران سختی را پشت سر گذاشت و اکنون در تلاش است تا دوباره متولد شود. فکر کنید در بالاترین مرتبه ممکن باشید و سپس همه‌چیز سقوط کند و بار دیگر با قدرت بیشتری بازگردید، این مانند داستان زندگی یک انسان است.

کیج همچنین اشاراتی به مشکلات نژاد پرستی، شرکت موتاون و تمام بازیگران بزرگی کرد که در ساخت فرهنگ این شهر سهیم بوده‌اند اما کیج گفت تا زمانیکه به یک شهر نروید، نمی‌توانید در مورد آن چیزی بنویسید. او گفت این امکان وجود دارد که شهر مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کنید و تصاویر آن را در گوگل ببینید اما در آن صورت دیگر هیچ حسی از مکان‌های آن و مردم آن دریافت نمی‌کنید.
او گفت:

ما از کارخانه‌ها و کلیساهای متروک بازدید کردیم که همه آنها را میشناختند اما در همان زمان چیز فوق‌العاده‌ای هم دیدیم، ما مردم بی‌نظیری را مشاهده کردیم. بطور مثال یکی از مکان‌های خارق‌العاده‌ای که دیدم تئاتر Fox بود. مردمی که آنجا بودند سرشار از انرژی و در حال تلاش و مبارزه بودند اما آنها شهر خود را در مسیر عجیبی احیا می‌کردند. وقتی از این شهر بازگشتیم، فکر کردیم و گفتیم بله این همان شهری‌است که باید داستان بازی در آن روی دهد.

بازی Detroit: Become Human بطور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد اما هنوز تاریخ عرضه‌ای برای آن اعلام نشده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید