شایعه: کریتوس در GOW 4 حضور دارد اما قهرمان بازی نیست | TLOU 2 در E3 معرفی نمی‌شود

۲۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷

یک کارمند داخلی به نام Shinobi602 که به‌تازگی گفته بود God of War 4 در E3 2016 معرفی می‌شود، مدعی است The Last of Us 2 در E3 2016 حضور نخواهد داشت.

در طول صحبت‌های ذکر شده در آخرین قسمت Video Game Sophist، این کارمند داخلی گفت E3 2016 جشنی بزرگ برای معرفی God of War 4 خواهد بود. وی همچنین افزود “کریتوس” در بازی حضور دارد اما احتمالا قهرمان اصلی نیست. علاوه بر این، اگر بازی واقعی است، احتمال دارد نام آن God of War 4 نباشد.

در یکی از گزارش‌ها، گفته شد God of War 4 در دست ساخت قرار دارد و احتمالا به جای اساطیر یونانی، در اساطیر اسکاندیناوی روی خواهد داد.

Shinobi در رابطه با The Last of Us 2 گفت ناتی داگ در حال نمونه‌سازی این بازی است گرچه وی افزود اینکه بازی در E3 2016 معرفی شود، بعید به‌نظر می‌رسد.

پس از عرضه نسخه اول The Last of Us و مورد تحسین قرار گرفتن بازی توسط منتقدان در سال ۲۰۱۴، نیل دراکمن، کارگردان بازی، گفت شانس ساخت ادامه این عنوان، ۵۰/۵۰ است. آخرین بازی ناتی داگ، یک اثر بزرگ دیگر به نام  Uncharted 4: A Thief’s End بود.

اولین کنفرانس E3 مربوط به الکترونیک‌آرتز می‌شود که در ساعت ۱۲:۳۰ امشب برگزار خواهد شد. کنفرانس سونی برای ۵:۳۰ صبح روز سه‌شنبه برنامه‌ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید