شایعه: God of War 4 در E3 2016 معرفی می‌شود | شخصیت اصلی احتمالا تغییر می‌کند

۲۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱

به‌تازگی یک کارمند داخلی شناخته شده، ادعا کرده God of War 4 قطعا در E3 معرفی می‌شود اما سوال اصلی مربوط به شخصیت اصلی آن است.

یکی از اولین کسانی که اطلاعات راجع به God of War 4 را لو داد، Shinobi بود که کارمند داخلی شناخته‌ شده‌ای است و به‌تازگی در انجمن نئوگف  در رابطه با شخصیت‌ اصلی God of War 4 صحبت‌هایی داشت.

ما می‌دانیم که کریتوس، شخصیت اصلی نسخه‌های قبلی بود اما آیا در نسخه‌های آینده هم حضور خواهد داشت؟ این کارمند داخلی چندان هم مطمئن نیست.

از او سوال شد که آیا God of War 4 در E3 2016 حضور خواهد داشت که چنین پاسخی داد:

سوال این نیست که بازی در E3 2016 معرفی می‌شود یا خیر چون معرفی خواهد شد. سوال اصلی این است که آیا کریتوس به عنوان شخصیت اصلی در نظر گرفته شده یا خیر!

تاکنون تمام اطلاعاتی که لو رفته‌اند به کریتوس مربوط می‌شوند. برای مثال، در یکی از اطلاعات لو رفته گفته شده بود God of War 4 بازی‌بازان را به دنیای اساطیر اسکاندیناوی خواهد برد و تصویری انتشار یافت که کریتوس را به‌همراه یک تبر نشان می‌داد.

این تمام ماجرا نیست؛ در برخی دیگر از اطلاعات، ذکر شده کریتوس به  Alfheim خواهد رفت که گفته می‌شود سرزمین پریان (Land Of The Fairies) است؛ از این مکان به عنوان یکی از نه جهان یاد شده و خانه نژاد Light Elves می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید