Street Fighter 5 – توضیحاتی در رابطه با بخش داستانی و قابل بازی بودن تمام شخصیت‌های جدید

۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷

بازی Street Fighter 5 برای اولین بار در سری Street Fighter، یک بخش داستانی سینمایی را در ماه ژوئن ارائه خواهد کرد. برای مرور جدیدترین توضیحات کپکام در رابطه با این بخش با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

دارندگان بازی Street Fighter 5 می‌توانند در ماه میلادی جاری، بخش داستانی را به صورت کامل دریافت کنند. این بخش A Shadow Falls نام دارد و به عنوان یک محتوای دانلودی رایگان عرضه می‌شود.

بخش داستانی با دارا بودن ۵ قسمت، در سری Street Fighter اولین قلمداد می‌شود که برای به پایان رساندن آن نیاز به سه الی چهار ساعت زمان خواهد بود. بخشی از توضیحات رسمی که کپکام یونیتی منتشر کرده است به شرح زیر است:

A Shadow Falls روایتگر داستان نبرد نهایی سازمان شیطانی Shadaloo با World Warriors قهرمانانه است که بر علیه آن بر می‌خیزند. هفت Black Moon توسط Shadaloo آزاد شده که به M. Bison قدرتی فرای تصورات داده و زمین را به تاریکی مطلق می‌برد. پس از مشاهده ظاهر شدن این ماه‌ها به طوری اسرار آمیز در آسمان، Ryu ،Ken و Chun-Li در سفری حماسی به دور دنیا تکه‌هایی را قصد دارند پیدا کنند که جلوی این بلا را قبل از اینکه دیر شود بگیرند. در این مسیر آنها با دیگر اعضای World Warriors نیز برخورد خواهند داشت که هر یک اهداف خودشان را دارند. نبرد بین خیر و شر حالا آغاز می‌شود … چه کسی بر می‌خیزد؟

تمامی شخصیت‌ها از جمله‌ آنهایی که به صورت محتوای دانلودی هم عرضه می‌شوند مانند Alex ،Guile ،Ibuki ،Balrog ،Urien و Juri قابل بازی خواهند بود. البته سه مورد آخر بجز بخش داستانی، در دیگر قسمت‌ها قابل بازی نیستند زیرا این مورد بیشتر جنبه پیش نمایش دارد و کپکام گفته است که همچنان باید بر روی آنها کار کند. این شخصیت‌ها بعدا به صورت نهایی در دسترس قرار خواهند گرفت.

با به پایان رساندن A Shadow Falls، بازیکنان ۳۰,۰۰۰ امتیاز Fight Money (نرخ موجود در Street Fighter 5) را دریافت کرده و بخش Extra Mode را هم آزاد می‌کنند. تکمیل کردن Extra Mode هم ۵۰,۰۰۰ FM به بازیکن اعطا خواهد کرد.

در رابطه با نرخ درون بازی آیا به یاد دارید که کپکام یک نرخ جدید تحت عنوان Zenny را هم معرفی کرده بود؟ حال ظاهرا برنامه تغییر کرده است. از این به بعد هر خریدی که بخواهید با پول واقعی بجای Fight Money انجام دهید، از طریق استیم و پلی‌استیشن استور ممکن خواهد بود.

این قابلیت در اواخر ژوئن در دسترس قرار خواهد گرفت که آن موقع دیگر نمی‌توانید Guile و Alex را هم به صورت رایگان امتحان کنید. پس از بروزرسانی، باید این شخصیت‌ها را با پول واقعی یا Fight Money بخرید.

لیست قیمت‌ها را در زیر مشاهده می‌کنید:

  • شخصیت جدید: ۱۰۰,۰۰۰ FM یا ۶ دلار
  • صحنه جدید: ۷۰,۰۰۰ FM یا ۴ دلار
  • صحنه‌های فرعی: ۴۰,۰۰۰ FM یا ۲ دلار
  • لباس‌های مخصوص بخش داستانی:  ۴۰,۰۰۰ FM یا ۲ دلار
  • لباس‌های اعلاء: ۴ دلار

بروزرسان ماه ژوئن، تمامی لباس‌های Battle Costume را هم برای خرید در دسترس قرار خواهد داد. شما می‌توانید بدون تجربه بخش داستانی هر شخصیت، لباس‌هایی را برای آنها آزاد کنید.

در آخر به چالش‌هایی اشاره می‌کنیم که کپکام تحت عنوان Target مشغول کار بر روی آنها است. با پیروزی در آنها، شما می‌توانید Fight Money بدست بیاورید.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید