Deus Ex: Mankind Divided – حالت Breach تایید شد | تصاویر و نمایش گیم‌پلی

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱

اسکوئر اینکس و آیداس مونترال به‌تازگی از حالت جدید بازی Deus Ex: Mankind Divided به نام Breach رونمایی کردند. شما در ادامه می‌توانید تریلر و نمایش گیم‌پلی ۵ دقیقه‌ای آن را هم مشاهده کنید.

Breach به عنوان یک حالت نوآورانه توصیف شده که به‌صورت رایگان به‌همراه Deus Ex: Mankind Divided در دسترس قرار خواهد گرفت. این حالت برای اولین‌بار، روش گیم‌پلی آرکید مانندی با خود دارد که تجربه تیراندازی پازل شکلی را به بازی‌بازان ارائه می‌دهد!

در بخش توضیحات رسمی این حالت گفته شده است:

به عنوان یک Ripper و هکر در سال ۲۰۲۹، ماموریت شما این است که با نفوذ به امن‌ترین سرورهای جهان، داده‌های شرکت‌های بزرگ طبقه‌بندی شده را به‌دست آورده و به‌فروش برسانید. منابع مالی‌ای که از این راه کسب می‌کنید را برای ارتقاء مهارت و سلاح‌های خود مورد استفاده قرار دهید.

پاداشی که در هنگام بازی کردن به‌دست می‌آورید، شامل XP، اعتبار (credits) و بسته‌های بوستر می‌شود و با جمع‌آوری آن‌ها قادر خواهید بود تا به درجات سختی بالاتری در بازی دست پیدا کنید. خودتان، دوستانتان و افراد در سراسر جهان را با تجربه آرکید Deus Ex به چالش بکشانید.

Breach یک حالت زنده در بازی خواهد بود که به معرفی چالش‌ها و ویژگی‌های جدید از طریق عرضه به‌روزرسانی‌ها به‌صورت منظم می‌پردازد. شما در ادامه می‌توانید تریلر و تصاویر انتشار یافته را مشاهده کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

  

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید