سرورهای PES 2015 به‌زودی قطع خواهند شد

۱۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷

سرویس‌های آنلاین کونامی برای PES 2015 قرار است به‌زودی قطع شود. سازندگان تاریخ دقیقی را هم اعلام کرده‌اند که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

کونامی اعلام کرد سرورهای آنلاین PES 2015 در ۲۵ آگوست (پنج‌شنبه ۴ شهریور)، ساعت ۸:۳۰ شب به‌وقت تهران قطع خواهد شد. شما باید قبل از آن زمان، تمام کوین‌های myClub و GPها را استفاده کنید.

کونامی گفت:

لطفا این نکته را در نظر داشته باشید که تمام کوین‌های myClub یا GPهای خود را همزمان با قطع شدن سرورها باطل کنید. اگر همچنان کوین و GP دارید، لطفا پیش از قطع شدن سرورها آن‌ها را مورد استفاده قرار دهید.

کونامی همچنین در بیانیه خود از طرفداران بابت ادامه پشتیبانی آن‌ها از سری PES تشکر کرد.

اینکه سرورهای بازی‌های قدیمی قطع شوند، باعث تعجب نمی‌شود چراکه این توسعه‌دهنده هم‌اکنون برروی عناوین جدید خود و کاربران فعال بیشتری تمرکز دارد.

نسخه بعدی سری PES یعنی PES 2017 قرار است در پاییز سال جاری برروی پلی‌استیشن ۳ و ۴، ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی منتشر شود. کونامی ادعا می‌کند این نسخه به “به درجات بالایی در واقع‌گرایی و مفرح‌بودن” می‌‌رسد.

مانند نسخه‌های قبلی این سری، PES 2017 با Fox Engine ساخته می‌شود که برای توسعه Metal Gear Solid V: The Phantom Pain هم مورد استفاده قرار گرفته بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید