مقایسه بازی‌های eFootball PES Mobile ،FIFA Mobile و Dream League Soccer

16 آذر 1400 - 13:38
مقایسه fifa mobile، pes mobile و dls

فوتبال، کلمه‌ای است که با شنیدنش، ناخودآگاه هیجان عجیبی در بدنتان به‌وجود خواهد آمد. فارغ از این که به eFootball PES Mobile، FIFA Mobile و Dream League Soccer بپردازیم، سالانه میلیون‌ها دلار برای این ورزش خرج می‌شود و میلیون‌ها طرفدار بی‌صبرانه پای بازی‌های تیم محبوبشان می‌نشینند تا رد شدن توپ از خط دروازه‌ها را شاهد باشند.

فوتبال فراتر از ورزش و یک سبک زندگی است. با این حجم از محبوبیت، بدیهی است که در هر صنعتی شاهد ردپایی از ورزش فوتبال باشیم و صنعت بازی‌های ویدیویی نیز از این قائده مستثنا نیستند.

ما تقریبا در هر پلتفرمی در دنیای گیم، می‌توانیم عنوان یا عناوین متعددی که سعی بر شبیه‌سازی فوتبال دارند را ببینیم، گوشی‌های هوشمند نیز به همین منوال دارای بازی‌های مختلف فوتبالی هستند که در این مقاله به سراغ سه عدد از محبوب‌ترین آن‌ها رفته‌ایم، یعنی eFootball PES Mobile، FIFA Mobile و Dream League Soccer.

مطالب مرتبط:

قرار است در این مقاله به مقایسه این سه بازی بپردازیم و آن‌ها را در زمینه‌های مختلف شانه‌ به شانه یکدیگر قرار دهیم تا در نهایت عملکرد هرکدام از آن‌ها سنجیده شود.

در ادامه به تمامی نکات قوت و ضعف هرکدام از این عناوین اشاره خواهیم کرد که شما می‌توانید با توجه به آن‌ها بازی‌ای که بیشتر برایتان مناسب است را بشناسید و به سراغ تجربه آن بروید. پس اگر شما هم جزو عاشقان فوتبال هستید و با گوشی‌های خود به تجربه بازی‌ها می‌پردازید، حتما در ادامه با ما همراه باشید.

Ubisoft,EA,Rockstar,Tell TaleAli Hassan nejadآرینMEYSAMB300Hossein_King
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید