مدیر عامل گیم‌استاپ Uncharted 4 را ستایش می‌کند و می‌گوید کنسول‌های جدید در E3 معرفی می‌شوند

۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲

Uncharted 4 مورد ستایش بسیاری قرار گرفته و این میزان به رشد خود ادامه می‌دهد. این‌بار پل رینز به عنوان مدیر عامل گیم‌استاپ Uncharted 4 را مورد ستایش خود قرار داده است.

رینز در مصاحبه خود با Fox News، چندین‌بار از کلمه “دیدنی” برای توصیف این عنوان استفاده کرده است.

رینز در رابطه با Uncharted 4 می‌گوید:

من تمام بازی‌های سری Uncharted را تجربه کرده‌ام و تمام آن‌ها دیدنی و جذاب هستند. یکی از یکی بهتر! ناتی داگ دوباره یک کار تماشایی و دیدنی را انجام داده است.

او افزود:

شخصیت‌ها غنی هستند. کمی شبیه ماجراجویی‌های Raiders of the Lost Ark است. Uncharted 4 یک بازی فوق‌العاده بوده و فروش خوبی را برای ما فراهم کرده است. ما همیشه بازی‌های فرست پارتی سونی را دوست داریم.

در رابطه جزئیات بیشتر از اینکه بازی چگونه عملکردی در فروشگاه گیم‌استاپ داشته، رینز گفت میزان فروش بسیار خوب است اما افزود باید منتظر سونی باشید تا یک اعلامیه رسمی منتشر کند و این وظیفه گیم‌استاپ نیست. Uncharted 4 در هفته اول عرضه خود بیش از ۲٫۷ میلیون نسخه فروش داشته که نسبت به نسخه قبلی خود یعنی Uncharted 3: Drake’s Deception مقدار قابل توجهی افت کرده اما دلیل آن می‌تواند این باشد که در زمان عرضه نسخه سوم، پلی‌استیشن ۳ دارای مخاطبان بیشتری بود.

به‌طور کلی، رینز گفت گیم‌استاپ از اینکه Uncharted 4 عملکرد خوبی را برای شرکت داشته بسیار خوشحال است. او اقزود این عنوان کمک کرد تا مقدار بیشتری از پلی‌استیشن ۴ به فروش برسد و گیم‌استاپ قادر بوده مقدار قابل توجهی از محتوای دیجیتالی را هم بفروشد.

رینز همچنین در این مصاحبه گفت او انتظار دارد در E3 2016 اعلامیه‌هایی در رابطه با واقعیت مجازی و کنسول‌های جدید وجود داشته باشد:

در E3 چیزهایی را در رابطه با آن‌ها خواهیم شنید.

طبق گزارشات، مایکروسافت در حال کار برروی دو ایکس‌باکس وان جدید است که ظاهرا یکی از آن‌ها مدل اسلیمی خواهد بود که در E3 معرفی می‌شود. گزارشات همچنین مدعی هستند ایکس‌باکس وان جدید چهار برابر کنسول فعلی قدرت دارد. کنسول جدید همچنین از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند.

سونی هم با توجه به شایعات در حال کار برروی یک پلی‌استیشن ۴ بسیار قوی‌تر است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید