تماشا کنید: نسخه غربی Dragon Quest Builders منتشر خواهد شد

۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۰

امروز سالگرد تولد ۳۰ سالگی سری Dragon Quest است و اسکوئر اینکس نتوانسته تا بدون خبر خاصی جشن برپا کند. این شرکت اعلام کرده است که عنوان Dragon Quest Builders در پاییز سال جاری در منطقه‌های غربی منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

مدیر روابط عمومی غربی شرکت اسکوئر اینکس، آقای Dan Seto امروز اعلام کرد که عنوان Dragon Quest Builders در ماه اکتبر سال جاری در مناطق آمریکای شمالی و اروپا و برای کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و پلی‌استیشن‌ویتا عرضه خواهد شد نسخه پلی‌استیشن بازی دو حالت فیزیکی و دیجیتالی منتشر می‌شود اما نسخه پلی‌استیشن‌ویتای بازی تنها به صورت دیجیتالی در دسترس خواهد بود. قطعا این خبر خوبی برای کسانی بود که هر روز اخبار عرضه این عنوان در ژاپن را دنبال می‌کردند و منتظر معرفی آن برای مناطق غربی بودند. فروش بسیار خوب بازی در ژاپن یکی از دلایل اصلی عرضه نسخه غربی است. البته در ژاپن نسخه پلی‌استیشن۳ نیز منتشر شد اما در غرب خبری از این نسخه نیست.

عنوان Dragon Quest Builders هم‌اکنون در ژاپن و برای کنسول‌های پلی‌استیشن۳، پلی‌استیشن۴ و پلی‌استیشن‌ویتا در دسترس است. نسخه غربی بازی در ماه اکتبر سال ۲۰۱۶ منتشر خواهد شد. تریلر و تصاویر جدیدی به همین مناسبت از بازی منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید