The Witcher 3 – محتوای جدیدی پس از Blood and Wine منتشر نخواهد شد

سعید شیخی‌پور
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - 14:29

به‌تازگی اعلام شد که Blood and Wine  آخرین محتوایی خواهد بود که برای بازی The Witcher 3 عرضه می‌شود. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

The Witcher 3 یک بازی عظیم است و با انتشار محتوای الحاقی جدید خود یعنی Blood and Wine حتی بزرگ‌تر هم خواهد بود. متاسفانه این محتوا پایانی بر ماجراهای گرالت است چراکه سی‌دی پراجکت قصد دارد تمرکز کامل خود را برروی پروژه بعدی خود، Cyberpunk 2077 بگذارد.

کنراد تومازکوویچ، کارگردان The Withcer 3، در مصاحبه خود با سایت یوروگیمر تایید کرد که Blood and Wine آخرین محتوایی خواهد بود که برای این عنوان عرضه می‌شود:

Blood and Wine آخرین چیزی خواهد بود که ما ارائه می‌دهیم و برروی Cyberpunk 2077 تمرکز می‌کنیم.

البته گفت شد بهینه‌سازها (پچ‌ها) تا زمانی که مشکلاتی برای رفع شدن وجود داشته باشد، منتشر می‌شوند. تومازکوویچ افزود پیش از انتشار Blood and Wine قرار است یک بهینه‌ساز انتشار یابد که احتمالا پس از آن هم شاهد عرضه بیشتر این بهینه‌سازها باشیم.

Blood and Wine منطقه و داستان جدید، ماموریت‌های تازه، سلاح‌ها و صد البته یک دسته کارت جدید Gwent را به بازی اضافه می‌کند. این محتوای الحاقی همچنین شامل تعمیرات اساسی در بخش رابط کاربری بازی می‌شود.

طبق اطلاعیه رسمی سی دی پراجکت رد، Blood and Wine در تاریخ ۳۱ مه (مصادف با ۱۱ خرداد) برروی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید