نیل دراکمن: تریلر معرفی Battlefield 1 من را بسیار هیجان‌زده کرده است

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵

سرانجام در شب گذشته انتظارات به پایان رسید و نسخه جدید Battlefield با نام Battlefield 1 به‌صورت رسمی در ساعت 12:30 شب معرفی شد. حال به‌نظر می‌رسد این تریلر حتی نظر نیل دراکمن، کارگردان عنوان Uncharted 4 را نیز به خود جلب کرده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

نیل دراکمن در صفحه توئیتر خود توئیتی ارسال کرد که مربوط به تریلر معرفی Battlefield 1 بوده است. این‌طور که به‌نظر می‌رسد، او بسیار با این تریلر برای Battlefield 1 هیجان‌زده شده که صحبت او را در ادامه می‌خوانید:

لعنتی… آن تریلر Battlefield 1… من را بسیار هیجان‌زده کرده است.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه 30 مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین یک نسخه بتا برای بازی عرضه می‌شود اما تاریخ دقیقی برای انتشار آن وجود ندارد. مشترکین EA Access یا Origin Access نیز می‌توانند نسخه اصلی را در 18 اکتبر (سه‌شنبه 27 مهر) تجربه کنند.

همان‌طور که گفته شد، بازی Battlefield 1 در شب گذشته منتشر شد که می‌توانید جزئیات و تریلر معرفی آن را در گیمفا مطالعه و مشاهده کنید. همچنین اطلاعاتی از بخش داستانی این عنوان نیز در دقایقی پیش انتشار یافت و به‌نظر می‌رسد کنترل شخصیت‌های مختلفی را در طول داستان به‌دست خواهید آورد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید