تنوع جزء اهداف مهم قرار دارد | با اطلاعات جدیدی از بخش داستانی Battlefield 1 همراه ما باشید

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳

به‌تازگی جزئیات جالبی از بخش داستانی یا تک‌نفره بازی Battlefield 1 منتشر شده است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

دانیل برلین، طراح ارشد Battlefield 1، جزئیات بسیار زیادی را در رابطه با بخش داستانی این عنوان به اشتراک گذاشت. او همچنین پیرامون اهداف بازی برای مشخص کردن برخی از عناصر جنگ جهانی اول صحبت کرد که مردم احتمالا چیزی از آن‌ها نمی‌دانند.

برلین در مصاحبه خود با سایت GamesBeat اشاراتی به بخش داستانی Battlefield 1 کرد که احتمالا بازی به‌همراه شخصیت‌های مختلف روایت می‌شود:

این عنوان برروی داستان‌ها و شخصیت‌های مختلفی از سراسر جهان تمرکز می‌کند.

او همچنین در رابطه با یکی از شخصیت‌های قابل بازی گفت:

یکی از شخصیت‌هایی که کنترل آن را به‌دست خواهید گرفت، زن جنگ‌جویی است که در تریلر معرفی نیز او را مشاهده کردید.

دانیل همچنین حرف‌هایی را در رابطه با شخصیت سیاه‌پوست برروی کاور بازی به میان گذاشت. این شخصیت، یک فرد دو رگه آمریکایی-آفریقایی Harlem Hellfighter است. برلین گفت دلیل قرار دادن او برروی کاور بازی، نشان‌دهنده اهداف الکترونیک‌آرتز برای پرده‌بردازی از برخی عناصر کمتر شناخته یا دیده نشده از جنگ جهانی اول بود. صحبت‌های وی را در ادامه می‌خوانید:

ما در هنگام آغاز پروژه این بازی نمی‌خواستیم فقط نظرات مشترک در رابطه با چگونگی جنگ را به تصویر بکشیم.

او اینگونه به توضیحات خود ادامه داد:

ما می‌خواستیم برخی از تصورات را به چالش بکشیم. قصد ما این است که به برخی از چیزهای شناخته نشده یا ندانسته جنگ جهانی اول بپردازیم. شاید مردم نمی‌دانند که این فرد یا آن شخص جنگ کرده یا این ارتش به جنگ دعوت شده بود! ما در حال گسترش و آوردن تمامی آن داستان‌ها به بازی هستیم.

برلین اینگونه به حرف‌های خود ادامه داد که برخی از مردم حتی نمی‌دانستند Harlem Hellfighters وجود داشته است! بازی Battlefield 1 تنوع‌های برجسته‌ای در خود دارد که داستان بخش تک‌نفره را نیز گسترش می‌دهد:

ما می‌خواهیم تنوع بسیاری در بازی نشان دهیم؛ این جزء یکی از اهداف مهم قرار دارد. شما می‌توانید یک جنگ‌جوی زن صحرایی قرار گرفته برروی یک اسب را در تریلر مشاهده کنید. او از شخصیت‌های قابل بازی در بخش داستانی خواهد بود.

بازی Battlefield 1 در 21 اکتبر (جمعه 30 مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین یه نسخه بتا برای بازی عرضه می‌شود اما تاریخ دقیقی برای انتشار آن وجود ندارد. مشترکین EA Access یا Origin Access نیز می‌توانند نسخه اصلی را در 18 اکتبر (سه‌شنبه 27 مهر) تجربه کنند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید