گیفت کارت
گیفت کارت

ساخت Wii U اواخر سال ۲۰۱۶ به پایان می رسد

۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۱

به تازگی یک منبع خارج از کشور ژاپن اعلام کرده است که ساخت کنسول نینتندو Wii U در پایان سال ۲۰۱۶، اتمام می یابد.

با توجه به نیکی در God is a Geek، کمپانی نینتوندو هم اکنون ساخت لوازم جانبی Wii U را به اتمام رسانده است. لوازمی که در حال ارسال می باشند به مغازه داران تحویل داده نخواهند شد و آن هایی که در مغازه ها موجود می باشند، پس از فروش پس گرفته نخواهند شد.

مانند کنسول Wii، پس از عرضه ی کنسول جدید نینتندو یعنی Nintendo NX هنوز کنسول Wii U موجود خواهد بود پس رواج NX کمی زمان بر می باشد. همچنین به گفته ی این منبع، نسخه ی پرتابل کنسول جدید نینتندو در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد که اخیرا طی برخی گزارشات، معلوم شد که نسخه ی خانگی آن، سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد.

شایعاتی طی مدت های دراز منتشر شده بود که نشان می داد کنسول جدید نینتندو مخلوطی از نسخه ی خانگی و پرتابل خواهد بود و تحلیلگران انتظار دارند که این کنسول اوایل جولای ۲۰۱۶ عرضه شود.

این شایعات از زمانی رواج یافته اند که نینتندو در مارچ ۲۰۱۵ اعلام کرد که در حال کار برروی کنسولی جدید می باشد. همچنین شایعه شده بود که The Legend of Zelda نسخه ی Wii U برای کنسول جدید نینتندو یعنی NX در سال ۲۰۱۶ عرضه خواهد شد و تاریخ دقیق آن می تواند همزمان با تاریخ عرضه ی این عنوان برای Wii U باشد.

انتظاز می رود که نینتندو کنسول جدید خود را در E3 2016 در ماه ژوئن معرفی کند و اطلاعات بیشتری برای این کنسول منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید