تِکیلا حقوق Rime را از سونی باز پس گرفت | احتمال انحصاری نبودن برای پلی استیشن 4

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۷

استودیو تکیلا ورکس (Tequila Works) رسما در سایت توئیتر اعلام کرده است که حقوق بازی ماجرایی Rime را از شرکت سونی باز پس گرفته است.

با توجه به توئیت های منتشر شده، حقوق بازی Rime هم اکنون در اختیار تکیلا قرار گرفته است و آنها ساخت این عنوان را همچنان ادامه خواهند داد. حال که تیکلا دوباره Rime را مال خود کرده است، این احتمال وجود دارد که بازی نامبرده دیگر در انحصار کنسول پلی استیشن 4 نباشد. چنین چیزی البته هنوز قطعی نشده اما احتمال وقوع آن کاملا وجود دارد.

Rime در نمایشگاه Gamescom 2013 بود که معرفی شد. در ماه فوریه مدارکی مبنی بر آوردن بازی نامبرده به اکس باکس وان لو رفت که مایکروسافت متاسفانه این پیشنهاد را رد کرده بود. آقای فیل اسپنسر به عنوان رئیس بخش اکس باکس در شرکت مایکروسافت هم بعدا اعلام کردند که این کار یک اشتباه بود و “بخشی از کار است که با اشتباه زندگی کنید”.

Rime بعد از نمایشگاه Gamescom 2014 در سکوت خبری سنگینی فرو رفت و خیلی ها این سوال برایشان پیش آمد که آیا این بازی، هنوز هم در دست ساخت است یا خیر؟ آقای شوها یوشیدا به عنوان رئیس جهانی استودیوهای سونی در اکتبر 2015 تایید کردند که Rime هنوز در دست ساخت است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید