گیفت کارت
گیفت کارت

اولین تیزر از فیلم مستند «ماجرای بازی‌سازی مستقل در ایران» منتشر شد

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۷

ساخت اولین فیلم مستند در حوزه بازی‌های ویدئویی کشورمان با نام «در بهشت احتمالات از دست رفته: ماجرای بازی‌سازی مستقل در ایران» به اتمام رسید. این فیلم بلند مستند به کارگردانی «متین ایزدی» با هدف نشان دادن وضعیت بازی‌سازان مستقل ایران ساخته شده است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، روند تولید این فیلم مستند از اواخر سال 93 آغاز و به تازگی یعنی اواخر سال 94 به اتمام رسیده است.

متین ایزدی درباره این اثر گفت: در این فیلم به سه قشر بازی‌ساز مستقل پرداخته‌ایم؛ اول آن‌هایی که با سودای بازی‌سازی وارد می‌شوند و رویای‌شان این است که به تنهایی بازی‌هایی در سطح جهانی بسازند. دوم بازی‌سازانی که چند بار تجربه کسب کرده و فهمیده‌اند که بازی‌سازی مستقل اصلا کار آسانی نیست و احتمال شکست بسیار بالاست. قشر سوم نیز بازی‌سازان مستقلی هستند که بازی‌های موفقی ساخته‌اند و با حقیقت ماجرا روبرو شده‌اند؛ این دسته‌ی آخر، درس‌های بزرگی برای تازه‌واردان دارند.

ایزدی ادامه داد: در انتظار دریافت مجوزهای لازم از معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهت اکران این فیلم هستیم و پیش‌بینی می‌کنیم که اوایل سال اولین اکران را داشته باشیم.

جهت تماشای این تیزر کلیک کنید

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید