Dead Island: Definitive Collection به همراه یک بازی 16 بیتی لو رفت – تایید شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۳۰

طبق اعلامیه فروشگاه Best Buy ظاهرا قرار است که سری بازی Dead Island در قالب یک بسته تحت عنوان Dead Island: Definitive Collection عرضه شود. در Definitive Collection علاوه بر دو بازی اصلی سری Dead Island، یک بازی 16 بیتی به سبک عناوین قدیمی هم موجود است.

بازی Dead Island: Definitive Collection برای دو کنسول پلی استیشن 4 و اکس باکس وان لیست شده است که دارای دو بازی اصلی یعنی Dead Island و Dead Island: Riptide به همراه یک عنوان جدید یعنی Dead Island: Retro Revenge است.

Dead Island: Retro Revenge به عنوان یک بازی جداگانه 16 بیتی توصیف شده که به مانند عناوین کلاسیک قدیمی ساخته شده است. نام این بازی را مدت ها پیش ما در سیستم رده بندی سنی کشور برزیل و استرالیا دیده بودیم.

طبق توضیحات Best Buy بازی Dead Island: Definitive Collection در تاریخ 31 مه (مصادف با 11 خرداد) با قیمت 39.99 دلار منتشر می شود. در آخر هم شما می توانید طرح روی جلد بازی را ببینید:

Dead Island: Definitive Collection

آپدیت: این خبر رسما توسط شرکت دیپ سیلور به عنوان ناشر تایید شده و تریلر آن هم در دسترس قرار گرفته است. در رابطه با Retro Revenge هم توضیحات زیر ارائه شده:

  • یک بازی کلاسیک قدیمی با مبارزات تن به تن ترکیب شده است
  • دارای عمق بسیار، اچیومنت و لیدر برد
  • مکانیزم های گیم پلی شامل سیستم کمبو، حرکات قدرتی و افزایش دهنده قدرت است

قیمت اعلام شده توسط فروشگاه برای بازی Dead Island: Definitive Collection درست است و حال گفته می شود که شما نسخه definitive edition هر کدام از بازی ها را هم که می خواهید می توانید جداگانه تهیه کنید.

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید