تماشا کنید: اسپین آف جدید فرانچایز Dark Souls با نام Slashy Souls معرفی شد

۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۰

باندای نامکو، ناشر فرانچایز Dark Souls، به تازگی از اسپین آف جدید این فرانچایز با نام Slashy Souls رونمایی کرده است. این اسپین آف برای تلفن های هوشمند عرضه خواهد شد. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

باندای نامکو با همکاری فروشگاه Gamestop، اسپین آف جدیدی برای عنوان Dark Souls با نام Slashy Souls را برای تلفن های هوشمند عرضه خواهد کرد. به گفته باندای نامکو، اگرچه Slashy Souls از عنوان Dark Souls الهام های زیادی گرفته و در این بازی به مانند عنوان Dark Souls نیز شاهد گیم پلی رقابتی خواهیم بود اما Slashy Souls با داستان و محتوای عنوان Dark Souls ارتباط مستقیمی ندارد.

Slashy Souls یک بازی 16 بیتی، به سبک دونده بی پایان و شامل سلاح، جادوها و باس های مختلفی بوده که از این جهت بسیار مشابه عنوان Dark Souls است. اولین تریلر گیم پلی عنوان Slashy Souls را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

Slashy Souls امروز برای سیستم عامل های آی او اس و آندروید منتشر می شود. هنوز مشخص نیست که اسپین آف Slashy Souls به صورت پولی عرضه می شود و یا این که برای تمامی کاربران به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. به محض دریافت جزییات بیشتر، اطلاعات جدید را با شما به اشتراک می گذاریم.

عنوان Dark Souls 3 در تاریخ ۲۴ مارس ۲۰۱۶(پنج‌شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵) در ژاپن و به صورت جهانی در تاریخ ۱۲ آوریل ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید