نمرات عنوان The Flame in the Flood منتشر شد

۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۹

عنوان The Flame in the Flood در سبک بقا بوده و پس از موفقیت خود در کیک استاتر و دسترسی زودهنگام استیم، حال به‌صورت کامل انتشار یافته است. منتقدین نقدهای خود را بر بازی وارد کرده و نمره آن را منتشر کرده‌اند. برای مشاهده نمرات عنوان The Flame in the Flood در ادامه با گیمفا همراه باشید.

The Flame in the Flood که پیش‌تر به‌صورت دسترسی زودهنگام استیم در دسترس بود حال به‌صورت کامل برای رایانه‌های شخصی و اکس باکس وان منتشر گردید. طراحان این بازی سابقه کار برروی عناوینی چون Halo 2 و BioShock را داشته‌اند. شما به همراه سگ خود Aesop که می‌تواند خطر را احساس کند و منابع را پیدا کند٬ در جهانی رها شده هستید و باید به نیاز‌های اولیه خود که تشنگی٬ انرژی٬ پوشش است٬ توجه کنید. در صورت عدم توجه به نیازهای اولیه خواهید مرد و پس از مرگ نیز باید بازی را از ابتدا آغاز کنید. با استفاده از یک‌سری مواد اولیه نیز می‌توانید لباس یا وسایل دیگری را بسازید. این عنوان با استفاده از موتور Unreal Engine 4 ساخته شده است. در ادامه می‌توانید نمرات منتشر شده از این عنوان را مشاهده نمایید.

نمرات منتشر شده براساس نسخه رایانه‌های شخصی:

GamingTrend: 8.5/10
GameSpot: 8/10
 The Flame in the Flood شما را تشویق می‌کند که هدف‌های طولانی مدت را کنار بگذارید و در لحظه زندگی کنید تا برخطرات موجود غلبه کرده و تصمیمات پرمخاطره بگیرید و از نتیجه حاصله راضی باشید. کارگردانی هنری بازی در سطح بالایی قرار دارد. متاسفانه بازی از رابط‌کاربری پیچیده‌ای برخوردار است. صداگذاری عالی درکنار موسیقی‌های اصیل آمریکایی لحظاتی شما را به‌دنیایی دیگری برده و تنها دوست دارید سوار بر قایق خود با رودخانه همراه شوید.
Lazygamer: 7.8/10
Destructoid: 7.5/10
COGconnected: 7.2/10
PC Gamer: 7/10
Screen Shot 2016-02-24 at 22.43.44
نمرات منتشر شده براساس نسخه اکس باکس وان:
ZTGD: 9/10
WCCFtech: 8.2/10
Screen Shot 2016-02-24 at 22.44.00 The Flame in the Flood هم‌اکنون در دسترس اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی است.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید