تماشا کنید: تریلر جدید عنوان Street Fighter V منتشر شد| معرفی شخصیت Nash

۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱

عنوان Street Fighter V به تازگی برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی منتشر شده و نمرات بسیار خوبی را نیز از سوی منتقدین دریافت کرده است. حال به تازگی کپکام، سازنده و ناشر عنوان Street Fighter V، به تازگی تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به شخصیت Nash. برای جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

Chaarii Nasshu که با نام Charlie یا Nash نیز شناخته می شود یکی از مبارزانی است که همراه با شخصیت هایی به مانند Ryu ،Cammy ،Chun-Li و Guile از دشمنان اصلی M.Bison به حساب آمده و به دنبال گرفتن انتقام از وی هستند. برای اولین بار شاهد حضور Nash در عنوان Street Fighter Alpha بوده ایم و آخرین حضور وی نیز در عنوان Street Fighter Alpha 3 بوده است.

در نسخه اصلی عنوان Street Fighter Alpha 3، شخصیت Nash توانست از مبارزه با M.Bison جان سالم به در برده و پایگاه مخفی وی (Shadaloo) را نابود سازد. اما در نسخه کنسولی این عنوان، شخصیت Guile به عنوان شخصیت قابل بازی به این سری اضافه شد و داستان از این قرار بود که ابتدا Ryu به همراه بقیه قهرمانان، ضد قهرمان همیشگی این سری یعنی M.Bison را نابود کرد اما وی دوباره احیا شد. در این هنگام، Guile از مبارزه گریخت اما این شخصیت Nash بود که در میدان نبرد ایستادگی کرد تا بتواند با فدا کردن جان خود M.Bison را برای همیشه شکست دهد اما تلاش وی ناموفق بود و Nash جان خود را در این مبارزه از دست داد. در عنوان Super Street Fighter II نیز شاهد بوده ایم که Guile، دوست صمیمی Nash، بر سر قبر وی حاضر شده و قسم خورد که انتقام مرگ وی را از M.Bison بگیرد.

حال Nash پس از مدت ها، در عنوان Street Fighter V بازگشته و کپکام، سازنده و ناشر این عنوان، تریلر جدیدی را منتشر ساخته است که در این تریلر، با حرکات و نحوه مبارزات این شخصیت(از حرکات ساده و ابتدایی تا ترکیبی از هنر های رزمی و تاکتیک های پیشرفته) بیشتر آشنا خواهیم شد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان Street Fighter V هم اکنون برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید