تماشا کنید: نگاهی به دو سلاح جدید در آزمایش عمومی عنوان The Division

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۴

آزمایش عمومی عنوان The Division هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و رایانه های شخصی آغاز شده است. در آزمایش عمومی این عنوان شاهد دو سلاح جدید و پیشرفته هستیم که از طریق پرداخت های درون بازی در دسترس خواهند بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در آزمایش عمومی عنوان The Division شاهد دو سلاح جدید به نام های سلاح جیبی لیبراتور و مسلسل چند منظوره پی کا هستیم که برای به دست آوردن این سلاح ها، علاوه بر این که به هفت هزار اعتبار (واحد پول) منطقه Dark Zone احتیاج دارید، بلکه باید حداقل دارای سطح(لول) هشت و رنک دوازده Dark Zone باشید. البته از آن جایی که با فعالیت هایی نظیر باز کردن صندوق ها و یا زنده ماندن در حالت Rogue Agent(مامور خیانت کار) در منطقه Dark Zone، اعتبار زیادی به دست نمی آورید، بنابراین برای دسترسی به این سلاح ها به زمان طولانی تری احتیاج خواهید داشت. البته بهتر است ابتدا راهنمای افزایش سطح(لول آپ) در آزمایش بتای عنوان The Division را مطالعه کنید.

یکی از کانال های سایت یوتیوب به نام Arekkz، تریلر جدیدی از گیم پلی آزمایش عمومی عنوان The Division منتشر کرده است که در این تریلر، با دو سلاح جدید این عنوان، پِرک ها و قابلیت شخصی سازی آن ها بیشتر آشنا خواهیم شد. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 360p

عنوان The Division در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود. آزمایش عمومی عنوان The Division نیز در تاریخ 21 فوریه(یک‌شنبه 2 اسفند 1394) به پایان می رسد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید