تماشا کنید: راهنمای افزایش سطح(لول آپ) در عنوان The Division

۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۲

آزمایش بتای عنوان The Division هم اکنون آغاز شده و سیل عظیمی از کاربران در سرتاسر دنیا مشغول آزمایش نسخه بتای این عنوان هستند. در این پست قصد داشته تا نکاتی را مطرح کنیم که به شما کمک می کنند تا بتوانید به راحتی سطح(لول) خود را در عنوان The Division، بسیار سریع تر از سایر کاربران افزایش دهید. البته ممکن است همه این نکات در آزمایش بتای بازی مفید واقع نشوند اما مطمئنا در نسخه نهایی بازی The Division و در افزایش سطح مامورها بسیار تاثیر گذار خواهند بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید

آزمایش بتای عنوان  The Division امروز برای کنسول اکس باکس وان و فردا 29 ژانویه( 9 بهمن) برای کنسول پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی آغاز شده و در تاریخ 31 ژانویه(11 بهمن 1394) برای تمامی پلتفرم ها به پایان می رسد. در این پست قصد داشته تا نکاتی را مطرح کنیم که به شما کمک می کنند تا بتوانید به راحتی سطح(لول) خود را در عنوان The Division، بسیار سریع تر از سایر کاربران افزایش دهید.

اولین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم، شخصی سازی مامورها است. شاید گمان کنید شخصی سازی مامورهای عنوان The Division خیلی ضروری نیست اما بهتر است بدانید شخصیت هایی با سلاح، زره و مهارت های متفاوت افزایش سطح(لول آپ) سریع و راحت تری خواهند داشت.

The Division یک عنوان نقش آفرینی است؛ بنابراین هر کاری که در این بازی و در شهر نیویورک انجام دهید، برای شما امتیازاتی به همراه خواهد داشت. به طور مثال رساندن کمک های اولیه( کیت پزشکی) به مردم شهر(شخصیت های غیر قابل بازی)، جمع آوری اطلاعات نظامی، باز کردن صندوق ها، کشف مناطق جدید در نقشه و صد البته کشتن دشمنان(در مراحل یا خارج از مراحل بازی) برای شما امتیازاتی به همراه خواهند داشت.

با پیش روی در مراحل بازی نیز امتیازاتی به شما تعلق می گیرد. بنابراین کامل کردن بخش داستانی عنوان The Division به طور مستقیم باعث پیشرفت سریع سطح شما(لول آپ) می شود. علاوه بر این، با فشردن دکمه Y در کنترلر اکس باکس وان و دکمه مثلث در کنترلر پلی استیشن 4 می توانید درجه سختی هر مرحله را نیز مشخص کنید که هر چه درجه سختی بالاتر باشد، در صورت اتمام آن مرحله امتیاز بیشتری دریافت می کنید. همچنین می توانید یک مرحله را بی نهایت تکرار کنید.

هنگامی که نسخه نهایی عنوان The Division منتشر شد، ابتدا مراحل امنیتی(security missions) را انجام داده و سپس به سراغ ماموریت ها و مراحل داستانی بروید. این عمل باعث می شود در پایان هر مرحله از مراحل داستانی و یا هر فعالیت دیگری که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم، ده درصد امتیاز بیشتری به شما تعلق گیرد.

رنک Dark Zone همان طور که از نام آن پیداست، فقط در این منطقه به دست می آید. کاربران در این منطقه با نابودی دشمنان امتیازاتی به دست می آورند که این امتیازات سبب بالا رفتن رنک Dark Zone می شود. هر چه امتیازات شما بالاتر باشد، برای شخصی سازی مامورها قدرت انتخاب بیشتری خواهید داشت. البته با نابودی دشمنان در این منطقه، نوار Rogue Status نیز تغییر کرده و سطح آن افزایش می یابد. هنگامی که به حداکثر سطح آن یعنی سطح پنج برسید، به عنوان Rogue Agent(مامور سرکش) شناخته می شوید. برای این که دوباره سطح آن را پایین آورده و از شر آن خلاص شوید، باید به مدت پنج دقیقه با هیچ کس درگیر نشده و کسی توسط شما کشته نشود. بعد از این مدت همه چیز به حالت عادی باز می گردد اما مشکل کار اینجاست که اگر در این وضعیت توسط کسی کشته شوید، بخش زیادی از امتیازات شما به آن فرد تعلق می گیرد. به هر حال بهتر است با استراتژی پیش رفته و قبل از ورود به منطقه Dark Zone سطح(لول) شما کمی بالاتر باشد زیرا که رنک یک(01) منطقه Dark Zone متعلق به بازیکنانی است که دارای سطح(لول) پایین هستند و اگر سطح شما بالاتر باشد به راحتی می توانید خود را به رنک دو یا سه Dark Zone برسانید.

تمامی نکاتی که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم را می توانید در ویدیوی زیر مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

عنوان The Division در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶(سه‌شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر می شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید