تماشاخانه: خود ترولی در Mario Maker، کلاس زبان خارجه XCOM 2 و لحظات جالب

۳۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۱:۰۲

درودهای فراوان خدمت شما کاربران عزیز گیمفا. اون کلمه “تماشاخانه” توی تیتر کاملا مشخص کرده که توی این مطلب چی داریم. با ما همراه باشید.

فکر کردید خیلی تو انجام سری بازی های Mario استادید؟ هیچ نگاه کردید که چه مراحل کابوس واری رو جماعت توی Mario Maker میسازند؟ شک نکنید که مختون سوت میکشه. PangaeaPanga که قبلا یکی از سخت ترین مراحل Mario Maker رو ساخته بود با یک اثر جدید به نام “Grown Man’s Garden” برگشته تا اشک رو درچشمان شما جاری کنه که فقط یک مرحله رو به پایان برسانید!

بعد از کلی مکافات، زمان بندی، سرعت، دقت و غیره خوب که به آخر میرسید، یک فنر مخفی شده که درست روی اون فرود میاید و شوت میشید به سمت پرتگاه که طبیعتا مرگ و باخت شما رو به همراه داره و دوباره کل مرحله رو باید از اول برید! خود PangaeaPanga این مرحله رو به صورت زنده میره و بعد چهار ساعت، ۸۸۹ می بازه! بعد این همه تلاش یک دفعه همه چیز که خوب پیش میره، یکهو فنر عمل می کنه و ……

برای همینه که در تیتر ویدئو منتشر شده نوشته “با مرحله خودم ترول شدم”. شما چنین بلایی سرتون بیاد چیکار می کنید؟

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

توی XCOM 2 حتما میدونید که دشمنای شما انسان نیستند بلکه موجودات بیگانه (فضایی) هستند! فرمانده هان این موجودات فضایی به محض دیدن شما، با زبون عجیب غریب و داغون خودشون چیزهایی میگند و نیروها رو بالافاصله بر سر شما خراب می کنند. هیچ اصلا دقت کردید که چیا میگند؟ خوب گوش کنید بلکه بدرد بخش شنیداری آموزش زبان انگلیسی بخوره!

ویدئو زیر توسط سایت یوروگیمر تهیه شده و به صورت طنز، هر حرفی که فضایی ها میزنند رو با کلمات انگلیسی تطبیق میده. از کلمات مسخره و بی ادبانه (!) گرفته تا کلی چیز مضحک دیگه.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

و اما دو ویدئو Highlight Reel. در بخش اول یک پل هایدرایی متشکل از هواپیماهای هایدرا (!) در GTA رو میبینیم، نگاهی به باگ های Fallout میندازیم و به جان یک دانشمند بدشانس تاسف می خوریم، یاد میگیریم که گاهی در Rainbow Six رسیدن جسد شما به بیرون ساختما هم می تونه موجب برد بشه و غیره. البته یک اخطار: در میون صحنه ها یک لحظه اسپویل خفیفی رو از Rise of the Tomb Raider هم شاهد هستیم که نگید نگفتید!

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

در بخش دوم سخنرانی با اعتماد بنفس جیکوب را در حالی که با تن لش میفته روی زمین شاهد هستیم، لارا را توهم میگیرد، عبرت میگیریم که در Rainbow Six Siege حواسمان بیشتر موقع تیراندازی جمع شود و غیره.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۳۶۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید