Dying Light: هری پاتر در The Following چه می کند؟

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۷

آیا هری پاتر، زنده زنده توسط زامبی ها خورده شده است؟ ما مطمئن نیستیم، اما وقتی به صحنه نگاه می کنیم، این امکان نیز می تواند ممکن باشد!. بازی بازان توانستند در جدیدترین بسته الحاقی بازی Dying Light یک اتاق متروکه کشف کنند که در آن چیزی جز یک تخت چوبی، صندوقچه و ابزار جادوگری نیست. اگر کمی دقت کنیم این را در میابیم که این وسایل ترک شده مربوط به آقای پاتر است که شما پیش از این افتخار آشنایی او را در چند نسخه فیلم و چند جلد کتاب پرفروش داشته اید!

 

 ما یک عینک و کلاه نیز در تصویر مشاهده می کنیم که به نظر می رسد هری آنها را به دلیل عجله ای که داشته است، ترک کرده تا به دست مردگان متحرک که حتی ورد های جادوگری نیز بر آنها اثر نمی کند، نیافتد.
پس وقوع آخر زمان و تبدیل شدن اکثر انسان ها به زامبی های درنده، هری پاتر نیز Hogwart را پناهنده شده است. آیا او زنده است؟ آیا او توانسته فرار کند؟. باید منتظر یک دیدگاه از سوی Hogwart باشیم.
 سرنخ های زیادی وجود دارد و شواهد قابل تاییدی توسط بازی بازان ارائه شده است. شاید اصلا این وسایل مربوط به هری پاتر نباشند و کسی که هویتش معلوم نیست آنها را جا گذاشته است. شاید هم هری قبل از اینکه به دست مرده های متحرک بیافتد، با خواندن وردی خود را غیب کرده است؟!
در هر صورت بازی بازان سراسر جهان که هم اکنون در حال بازی کردن جدیدترین بسته الحاقی عنوان Dying Light هستند، پاپی این قضیه شده و در پی یافتن هری گمشده می باشند. هنوز نیز نور مرده و امید ناچیزی برای پیدا کردن آقای پاتر وجود دارد!
این بسته الحاقی هم اکنون برای تمامی پلتفرم هایی که Dying Light بر روی آنها به انتشار رسیده، قابل دانلود است.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید