تریلری از حالت های Street Fighter V منتشر شد | جزئیات کامل

۱۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۴

بدون شک طرفداران بازی‌های مبارزه‌ای این روزها آرام و قرار ندارند چرا که زمان زیادی تا عرضه بازی محبوب و پرمخاطب Street Fighter 5 باقی نمانده است. کمپانی کپ‌کام با دیدن شور و شوق زیاد هواداران، به‌تازگی تریلر جدیدی از بازی منتشر نموده که به معرفی حالت‌های مختلف مبارزه‌ای بازی می‌پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده یا دانلود تریلر با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

در زیر می‌توانید با حالت‌های کلی بازی به صورت مختصر آشنا شوید.

حالت آموزشی: اولین بار است که به انجام یک بازی مبارزه‌ای می‌پردازید؟ نگران نباشید؛ چرا که Street Fighter V ادارای حالت آموزشی است. در این بخش بازی‌باز کنترل شخصیت دوست‌داشتنی یانگ ریو (Young Ryu) را بر عهده دارد و مشغول یادگیری اصول اولیه مبارزه می‌شود و سپس بعد از آموختن روش‌های درگیری به استاد Street Fighter V تبدیل خواهد شد.

حالت داستانی شخصیت‌ها: 16 مبارز منحصر به‌فرد وجود دارد که هر کدام هدف خاصی را دنبال می‌کند اما یک هدف مشترک دارند آن هم مشخص نمودن سرنوشت و تقدیرشان در مسیر پر راز و رمز زندگی است. حالت داستانی شخصیت‌ها لذت بخش است و می‌تواند بازی‌باز را سرگرم خود کند. بازی‌بازقادر خواهد بود با استفاده از پولی که در طی مبارزه‌ها کسب می‌کند از طریق فروشگاه برای شخصیت خود اقدام به خریداری لباس جدید کند.

حالت بقا: حالت زنده ماندن و بقا را می‌توان بهترین حالت موجود در بازی دانست چرا که بازی‌باز می‌تواند خود را به چالش بکشد و متوجه سطح مهارت‌هایی که دارد، بشود. شما می‌توانید ببینید که چه تعداد از دشمنان خود را می‌توانید در مبارزات پیاپی با محدودیت‌هایی خاص، شکست دهید. سیستم نمره‌دهی نیز وجود دارد که نتیجه کار شما را ارزیابی و اندازه‌گیری می‌کند؛ پس مجبور خواهید بود که به بهترین نحو ممکن برای کسب بالاترین نمره عمل کنید.

حالت تمرینی: بدون تردید انجام تمرین‌های سخت لازمه افزایش سطح مهارت‌ها و تکنیک‌های فردی هست. با استفاده از این بخش می‌توانید با میانبرهای مفید و حرکات ترکیبی خود را وفق دهید پس به خاطر داشته باشید که انجام تمرین باعث می‌شود کمبوها را یاد گرفته و سریع‌تر پیاده سازی کنید چرا که سرعت عمل رمز پیروزی شما در نبردها خواهد بود.

نبرد شبکه‌ای: شما می‌توانید به صورت آنلاین رتبه‌های مسابقات موجود در جدول امتیازات را مشاهده کنید.

CFN: مخفف Capcom Fighters Network به معنای مبارزان شبکه‌ای کپ‌کام است. در این حالت بازی‌بازان به یکدیگر از طریق اینترنت متصل می‌شوند. شما می‌توانید از طریق نقشه‌ای جهانی ببینید که چه کسانی آنلاین هستند و به تماشای مبارزات آن‌ها در سراسر جهان بنشینید. اگر به دنبال بازیکن خاصی می‌گردید می‌توانید با وارد کردن نام کاربری او را بیابید؛ همچنین امکان جستجو تصادفی مبارز نیز وجود دارد. هر بازیکن پروفایل مخصوص به خودش را دارد که می‌توان مطالعه کرد. در نهایت نیز بازی‌باز قادر خواهد بود به تماشای صحنه‌های صورت گرفته بپردازد تا راز و رمز حرکت را بیابد و شیوه اجرای آن را پیدا کند.

البته این پایان کار نیست و کمپانی کپ‌کام اظهار نموده که بعد از انتشار بازی، حالت‌های رایگانی به آن افزوده می‌شود که قابل دانلود خواهند بود.

Street Fighter V در تاریخ ۱۶ فوریه سال جاری میلادی برابر با 27 بهمن 1394 برای پتلفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

در انتها می‌توانید تریلری از معرفی حالت‌های ذکر شده در زیر مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 720p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید