از بخش همکاری چندنفره Homefront: The Revolution به همراه تصاویر جدیدی رونمایی شد

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۰

امروز کمپانی دیپ سیلور (Deep Silver) تهیه کننده و ناشر عنوان تیراندازی اول شخص Homefront: The Revolution، از بخش همکاری چندنفره (co-op) بازی با نام Resistance Mode یا حالت مقاومت به همراه تصاویر مربوط به این بخش رونمایی کرد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

حالت مقاومت که از آن به عنوان یک بخش آنلاین که به صورت همکاری چندنفره انجام می‌شود یاد شده است تا چهار بازی باز را پشتیبانی کرده و از همان ابتدای انتشار بازی در دسترس خواهد بود.

ویژگی‌های حالت مقاومت به شرح زیر است:

  • یک نیروی مقاومت به همراه دوستانتان تشکیل دهید و تاکتیک های نبردهای چریکی را بر علیه ارتش KPA در سناریوهای هیجان انگیز و روایت محور، پیاده سازی کنید.
  • قابلیت های جدید فعال کنید، طرح سلاح های جدید را پیدا کنید و تجهیزات نادر و مهمات را جهت ارتقا و شخصی سازی نیروهای آزادی خواه استفاده کنید تا جایی که شما و دوستانتان از یکسری غیرنظامی تازه کار به یکسری سرباز سرسخت تبدیل شوند.
  • از محتواهای بزرگ و برنامه گسترده به‌روزرسانی منظم بازی پس از انتشار لذت ببرید. تمامی محتواهای مربوط به بخش همکاری چندنفره بازی رایگان خواهند بود.

در کنار خبر منتشر شده و برای هایپ بیشتر طرفدران و بازیبازان، دیپ سیلور اقدام به انتشار یکسری تصاویر از حالت مقاومت کرده است که در ادامه شما را به مشاهده آنها دعوت می‌کنیم:

 

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید