بتا Homefront: The Revolution به اکس‌باکس وان می‌آید

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۷

بدون تردید Homefront: The Revolution یکی از مورد انتظاترین بازی‌های 2016 محسوب می‌شود. ساعاتی پیش استودیو دیپ سیلور (Deep Silver) در طی خبری رسمی از انتشار نسخه بتا این بازی محبوب برای دارندگان کنسول نسل هشتمی مایکروسافت خبر داد. البته هر فردی شانس اجرای آن را نخواهد داشت چرا که باید ابتدا معمای سازنده را حل کنید! برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

بنا بر اعلام استودیو دیپ سیلور و بخش اکس‌باکس کمپانی مایکروسافت، اکس‌باکس وان‌بازها در ماه آینده می‌توانند نسخه بتا Homefront: The Revolution را تجربه کنند. اما نسخه بتا به صورت عمومی در دسترس همه قرار نمی‌گیرد و تنها افرادی که به رمزی اسرار آمیز دست یابند، توانایی انجام بازی را خواهند داشت. پس اگر از علاقمندان به انجام بازی Homefront: The Revolution هستید و از همه مهم‌تر دارنده یک اکس‌باکس وان هستید، می‌توانید نسخه بتا بازی را از 11 الی 14 فوریه برابر با 22 الی 25 بهمن ماه دانلود و بازی کنید.

شرکت‌های نام برده شده در خصوص چگونگی یافتن رمز می‌گویند:

در طی روزها و هفته‌های آینده یک سری تبلیغات از سوی ما منتشر خواهد شد که با کمی دقت به آن‌ها در نهایت می‌توانید پاسخ رمز را بیابید.

البته فراموش نکنید که برای اجرای نسخه بتا ابتدا در سایت رسمی بازی Homefront می‌بایست ثبت نام کنید که شانس بهتر و بیشتری هم برای دستیابی به رمز به شما می‌دهد.

کسانی که در جامعه مجازی Homefront ثبت نام کرده باشند نیز ممکن است برای امتحان نسخه بتا و ارائه نظر دعوت بشوند. اولین تست بتا نیز جمعه 29 ژانویه اجرا می‌شود و تا 5 فوریه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که تست‌ها بر روی کنسول اکس‌باکس وان صورت می‌گیرد. افراد خوش‌شانسی که برای امتحان نسخه بتا انتخاب می‌شوند قادر به بازی‌کردن حالت Resistance که به‌تازگی معرفی شده بود، هستند.

ناگفته نماند که عنوان Homefront: The Revolution در تاریخ ۱۷ ماه می سال میلادی جاری برابر با 28 اردیبهشت 1395 در منطقه آمریکای شمالی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن۴ و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید