بروزرسانی نسخه ایکس‌باکس وان ایکس Homefront: The Revolution منتشر شد

۱۷ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵
قفل امنیتی Denuvo از روی بازی Homefront: The Revolution برداشته شد
  1. عنوان Homefront: The Revolution از طرف Dambuster Studios و همینطور Deep Silver بروزرسانی جدید خود را دریافت کرده است که طبق این بروزرسانی، بازی نامبرده از کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان اکس پشتیبانی خواهد کرد.

استودیوی Dambuster و Deep Silver سال گذشته عنوان Homefront: The Revolution را برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همینطور رایانه‌های شخصی منتشر کردند. این بازی در زمان عرضه به دلیل داشتن مشکلات تکنیکی با نقد‌های منفی منتقدین روبه‌رو شد. از آن زمان به بعد، توسعه دهندگان این بازی با عرضه و ارائه بسته‌های الحاقی متنوع و بروزرسانی‌های بزرگ، سعی در رفع این مشکلات داشتند که این فعالیت‌ها هنوز هم از طرف سازندگان این بازی در حال انجام شدن هستند. حال این پشتیبانی‌ها امروز نیز با انتشار برزورسانی کنسول ایکس‌باکس وان اکس از طرف توسعه دهندگان این بازی ادامه پیدا کردند و آن را برای عرضه روی کنسول قدرتمند ایکس‌باکس وان اکس آماده کرده‌اند.

این بروزرسانی ویژگی‌های بصری این بازی را بهبود خواهند بخشید به طوری که نسخه ایکس‌باکس وان اکس آن از نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو این ویژگی‌ها را بهتر نشان خواهد داد. این بدان معنا است که نسخه ایکس‌باکس وان اکس این بازی را می‌تواند از لحاظ ویژگی‌های بصری و گرافیکی، بهترین نسخه این بازی دانست. عنوان Homefront: The Revolution روی ایکس‌باکس وان اکس با رزولوشن ۳۲۰۰x1800 اجرا خواهد شد که نتیجه آن این خواهد شد که این بازی را می‌توانید با بالاترین جزئیات گرافیکی برروی تلویزیون‌های ۴K تجربه کنید و یا حتی روی تلویزیون‌های ۱۰۸۰p نیز به کیفیت مطلوبی از ویژگی‌های گرافیکی دست پیدا کنید. در حال حاضر تمامی المان‌های HUD و UI به صورت ۴K رندر شده‌اند که نتیجه این تغییرات در بروزرسانی جدید عنوان Homefront: The Revolution فوق‌العاده خواهد بود.

اجرا شدن عنوان Homefront: The Revolution روی کنسول ایکس‌باکس وان اکس به بهبود بخشیدن به نرخ فریم بازی نیز کمک زیادی خواهد کرد. در نهایت شما با این بروزرسانی می‌توانید تکسچر‌ها و بافت‌های گرافیکی آن را به بالاترین حد ممکن برسانید؛ قابلیتی که پیش از این برای این بازی امکان‌پذیر نبود. این بازی در حال حاضر می‌تواند از قابلیت HDR نیز پشتیبانی کند که شما می‌توانید از این قابلیت هم برروی ایکس‌باکس وان اس و هم وان اکس لذت ببرید. خبر خوب دیگری که برای کسانی که می‌خواهند این بازی را تجربه کنند نیز این است که شما می‌توانید این بازی را در تخفیف‌های هفتگی شبکه ایکس‌باکس لایو تهیه کنید.

عنوان Homefront: The Revolution در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همینطور رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد که علاوه بر این‌ها، شما می‌توانید از هم‌اکنون با بروزرسانی جدید آن، روی پلی‌استیشن ۴ پرو و ایکس‌باکس وان اکس نیز تجربه کنید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید