هفته آینده منتظر اطلاعات جدیدی از عنوان Final Fantasy XV باشید+ تصاویر

۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰

بالاخره انتظار ها به پایان رسید و هفته آینده سازندگان عنوان Final Fantasy XV اطلاعات کاملی از این عنوان را به طور زنده استریم خواهند کرد. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

هفته آینده، روز شنبه 30 ژانویه(10 بهمن 1394) آقای Hajime Tabata، کارگردان و آقای Akio Ofuji مدیر بازاریابی عنوان Final Fantasy XV اطلاعات و جزییات جدیدی از این عنوان را به طور زنده در کانال رسمی عنوان Final Fantasy XV در سایت یوتیوب استریم خواهند کرد. آخرین نمایش زنده عنوان Final Fantasy XV در ماه سپتامبر بود که سازندگان در ارتباط با سیستم حمل و نقل و کمی هم در مورد نقش همراهان شما در بازی توضیحاتی دادند. اما هفته آینده احتمالا شاهد بخش هایی از گیم پلی بازی و به خصوص مبارزات با جادو که قبلا هم تصاویری از آن منتشر شده بود و همچنین اطلاعاتی در رابطه با امپراطوری Niflheim(یکی از دشمنان بازی) نیز خواهیم بود. همان طور که می دانید تاریخ انتشار عنوان Final Fantasy XV در ماه مارس رسما اعلام می گردد و حال به نظر می رسد هفته آینده اطلاعات بیشتری در این زمینه در دسترس خواهد بود.

اسکور انیکس به تازگی تصاویری از عنوان Final Fantasy XV منتشر کرده است و در این تصاویر شاهد مبارزه Noctis، شخصیت اصلی بازی با زره پوش Magitek هستیم که Noctis با حملات هوایی و جادوی آتش با دشمن خود مبارزه کرده و همچنین با مخفی کاری به پایگاه دشمن نفوذ می کند. شما می توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید