بسته الحاقی جدید Witcher 3 لزوما از بازی اصلی بهتر نخواهد بود

۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۳

چند روز پیش بود که یکی از توسعه دهندگان سی دی پراجکت‌رد اعلام داشت بسته الحاقی جدید Witcher 3 از بازی اصلی بهتر خواهد بود؛ حال سی دی پراجکت‌رد در جدیدترین مصاحبه‌ای که داشته است منظور خود را از حرفی که زده بود روشن‌تر بیان کرد.

Michal Platkow-Gilewski مدیر بخش بازاریابی سی دی پراجکت در مصاحبه‌ای با وبسایت گیم‌اسپات چنین گفت که The Witcher 3 Blood and Wine عنوانی خواهد بود که از بازی اصلی لزوما «بهتر» نیست بلکه «اصلاح شده‌تر» است.

بسته الحاقی Blood and Wine خلاصه تمامی تجربیات ما در ساخت Wild Hunt است. پس مطمئنا محصولی اصلاح شده‌تر است اما این لزوما بدین معنی نیست که از بازی اصلی بهتر خواهد بود. من به‌صورت تک تک نمی‌توانم بگویم که این بسته الحاقی چه خوبی‌هایی دارد اما اگر به Wild Hunt نگاه کنید ما بیش از ۱۰ به‌روزرسانی منتشرکرده‌ایم که تجربه بازی The Witcher را بسیار بهتر و عمیق‌تر کرده است، پس بازی اصلی با وجود الحاقات آن بسیار بهتر از بازی اولیه خواهد بود.

Blood and Wine دومین و آخرین بسته الحاقی عنوان Witcher 3 است. The Witcher 3 Blood and Wine آخرین نسخه‌ای است که Geralt of Rivia به عنوان نقش اصلی آن حضور دارد و قرار است پایانی بر داستان وی باشد. این بسته الحاقی دارای  ۲۰ ساعت گیم‌پلی خواهد بود و در اواسط سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید