سازندگان: بسته الحاقی جدید Witcher 3 از بازی اصلی بهتر خواهد بود

۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۳

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در سال میلادی که گذشت افتخارات زیادی کسب کرد و بارها هم به عنوان بهترین بازی سال معرفی شد اما ظاهرا قرار است که این بازی از قبل هم بهتر شود زیرا سی دی پراجکت رد به عنوان سازنده این عنوان، معتقد است که بسته الحاقی جدید آنها برای بازی نامبرده، از خود عنوان اصلی هم جذاب تر می باشد.

بسته الحاقی جدیدی که از آن در ابتدای خبر صحبت کردیم، همان Blood and Wine است که در گذشته هم معرفی شده بود و آقای جکوب سیزامالک به عنوان نویسنده ارشد، طی صحبت های اخیر خود با سایت یوروگیمر ایتالیا پیرامون همین مورد توضیحاتی را ارائه کرده اند. بسته الحاقی نامبرده پایان دهنده داستان گرالت به عنوان یک شخصیت قابل بازی در سری The Witcher است و آقای سیزامالک  می گویند با دریافت بازخوردها از The Witcher 3: Wild Hunt، سازندگان کاری کرده اند که این بسته از خود بازی اصلی هم بهتر شود.

ایشان به نبود یک دشمن جذاب و با شخصیت در Wild Hunt اشاره کرده اند و می گویند که  Blood and Wine این مورد را با حریفی به یاد ماندنی رفع می کند. آقای سیزامالک همچنین می گویند که بازیبازها، پیچیدگی داستان جدید را ستایش خواهند کرد.

بعد از اینکه Blood and Wine منتشر شود ایشان قصد دارند که به سراغ پروژه بعدی خود یعنی Cyberpunk 2077 بروند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم اکنون برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و اکس باکس وان در دسترس است. اولین بسته الحاقی این عنوان Hearts of Stone نام دارد که درسال 2015 منتشر شد. Blood and Wine انتظار می رود که در نیمه اول سال 2016 عرضه شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید