آغاز ثبت‌نام برای تجربه نسخه آزمایشی عنوان The Tomorrow Children

۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۶

Sony با ارسال یک یادآور در شبکه Twitter از دارندگان کنسول نسل هشتمی خود خواستار ثبت‌نام برای نسخه آزمایشی عنوان The Tomorrow Children شد.

تقریبا همگی افراد این موضوع را به پاس تعطیلات و خبرهای بسیار داغی که در آن منتشر شد، فراموش کرده بودند. بنابراین باید از Sony به پاس این موضوع که بیشتر باید آن را یک یادآور دانست تشکر کرد. نسخه آزمایشی The Tomorrow Children برای اولین بار در ماه آذر معرفی شد و طبق گفته سازندگان در تاریخ ۱ بهمن ۱۳۹۴ در دسترس کسانی که برای تجربه آن ثبت‌نام کرده‌اند قرار خواهد گرفت. البته باید اشاره کرد که این نسخه آزمایشی در یک زمان بسیار کوتاه در دسترس خواهد بود بنابراین اگر حساب شما برای منطقه آمریکا بوده از طریق این لینک و برای کسانی که حساب‌های منطقه اروپا را دارند می‌توانند از طریق این لینک برای تجربه این نسخه آزمایشی ثبت‌نام کنند. کسانی که در این مرحله شرکت کنند به یک لباس خاص و منحصر به فرد دسترسی خواهند داشت.

عنوان ماجراجویی استودیو Q-Games در سال 2014 معرفی شد و طبق ادعای Sony قرار بود این بازی در پاییز سال 2015 به طور کامل برای پلتفرم نسل هشتمی این شرکت PlayStation 4 منتشر شود که متاسفانه این موضوع رنگ حقیقت به خود نگرفت و باید منتظر اعلام زمان انتشار این عنوان باشیم.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید