گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر هنگام انتشار بازی Wasteland Remastered منتشر شد

۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

بازی نقش آفرینی Wasteland Remastered اواخر ماه فوریه در دسترس قرار خواهد گرفت و حال به تازگی تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی نیز منتشر شده است.

اگر بخواهیم بازی‌های محبوب سبک نقش آفرینی در دهه‌ی ۹۰ میلادی را نام ببریم، قطعا Wasteland یکی از گزینه‌های مهم این لیست خواهد بود؛ عنوانی که در سال ۱۹۹۸ عرضه شد و خیلی زود توانست به محبوبیت بسیاری در میان بازی‌بازان دست یابد و حتی الهام بخش بسیاری از بازی‌های نقش آفرینی دیگر هم‌‌چون سری Fallout باشد.

درست چندماه قبل بود که خبر بازسازی نسخه‌ی اول این سری محبوب تحت عنوان Wasteland Remastered منتشر شد و اخیرا نیز استودیوی اینگزایل انترتینمنت (inXile Entertainment) تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرد. با مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Wasteland Remastered، حال به تازگی استودیوی اینگزایل تریلر هنگام عرضه‌ی این بازی نقش آفرینی را نیز منتشر کرده است که می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

بازی Wasteland Remastered در تاریخ سه‌شنبه ۵ اسفند ماه ۱۳۹۸ (۲۵ فوریه‌ ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول اکس‌باکس وان (از طریق سرویس اکس‌باکس گیم پس) عرضه خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا بازی Wasteland را در گذشته تجربه‌ کرده‌اید؟ نظرات خود در این رابطه را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید