عنوان For Honor دارای بخش تک نفره خواهد بود

۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۵

با توجه به نمایش‌ها و اطلاعاتی که تا کنون از عنوان مورد انتظار For Honor دیده و شنیده‌ایم، می‌توانیم انتظار یک بازی سرگرم کننده و جذاب را داشته باشیم. عنوانی که به‌وسیله استودیوی Ubisoft Montreal در دست ساخت است.

با این حال، بسیاری از بازی‌بازان برایشان جای سوال است که آیا این بازی بخش تک نفره نیز دارد یا اینکه تنها به صورت چندنفره قابل بازی است. حال، نگرانی این ذسته از بازی‌بازان رفع می‌شود زیرا Stephane Cardin، تهیه کننده بازی For Honor، تایید کرده که این بازی دارای بخش تک نفره خواهد بود.

یکی از بزرگترین سوال‌ها که ما در نظرات و بازخوردهای بازی‌بازان دریافت کردیم، در مورد بخش تک نفره بود. ما پیش از این گفته بودیم که یک کمپین تک نفره خواهیم داشت و من به شما در این مورد قول می‌دهم. این یکی از موضوعات اساسی است که ما در حال کار برروی آن هستیم. نمی‌توانم تا نمایش این بخش به هواداران صبر کنم اما قول می‌دهم به زودی هر چه تمام تر این کار را انجام خواهیم داد، همانطور که درباره بخش چندنفره این کار را انجام دادیم.

قطعا بخش تک نفره عنوان For Honor جذاب خواهد بود. همکاری Co op یا بازی با هوش مصنوعی می‌تواند بازی‌بازان بیشتری را جذب خود کند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید