کونامی: نسخه PC عنوان Metal Gear Online در دست ساخت است

۱۹ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۵

مدتی قبل شعبه لس‌آنجلس استودیو Kojima Productions بسته شد در حالی که به طرفداران Metal Gear Solid V: The Phantom Pain اعلام شده بود که این استودیو در حال کار بر روی نسخه PC عنوان Metal Gear Online است. بنابراین می‌توان نگرانی‌ها در این خصوص را درک کرد.

با این حال کونامی به همگان اطمینان داده است که هیچ جایی برای نگرانی نبوده و این نسخه از بازی هنوز هم در مراحل ساخت خود قرار دارد. در همین خصوص این شرکت اطلاعیه‌ای با متن زیر قرار داده است:

Metal Gear Online در مراحل ساخت خود قرار دارد و مطمئنا این موضوع برای عاشقان بازی‌های آنلاین در این پلتفرم یک نکته خوشحال کننده محسوب می‌شود. گوش به زنگ باشید به زودی خبرهای خوبی را برای شما داریم.

— Konami (@Konami) January 6 ،2016

طرفدارن این بازی می‌توانند  نفس راحتی کشیده و منتظر اطلاعات بیشتری در خصوص این عنوان باشند. Konami در طی سال 2015 دچار تغییرات فراوانی شد و متاسفانه هیچ یک از آن‌ها مورد خوش‌حال کننده‌ای برای این شرکت نبودند بستن شعبه لس‌آنجلس استودیو Kojima Productions، قطع همکاری با Hideo Kojima، کنسل کردن مراحل ساخت بازی Silent Hills، انتشار یک بازی ناتمام و روابط عمومی بسیار بد این شرکت همگی در این موضوع دست داشتند.

آینده شرکت Konami و فرانچایز Metal Gear Solid کاملا در حالت نامعلومی قرار دارد و متاسفانه این شرکت در چند وقت اخیر تمام تمرکز خود را بر روی حوزه‌هایی به غیر از بازی گذاشته است پس باید منتظر مانده و آینده این شرکت بدنام را مشاهده کنیم.

 

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید