به مناسبت اکران فیلم The Force Awakens، در Battlefront امتیاز تجربه دوبرابر دریافت کنید!

۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

اگر به سری جنگ ستارگان علاقه‌مند باشید یا اخبار سینما را دنبال کرده باشید، حتما در جریان هستید که چند روز پیش، هفتمین فیلم از سری فیلم‌های محبوب جنگ ستارگان، با عنوان The Force Awakens اکران شد. به همین مناسب کمپانی آلکترونیک آرتز، تهیه کننده عنوان Star Wars Battlefront، یک هدیه ویژه برای دارندگان این عنوان چندنفره تدارک دیده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز کمپانی آلکترونیک آرتز با انتشار پستی در صفحه رسمی کمپانی در شبکه اجتماعی توییتر، از قابلیت دریافت دوبرابر امتیاز تجربه (XP) در عنوان Star Wars Battlefront، به مناسبت اکران فیلم The Force Awakens خبر داد:

«اکران Star Wars: The Force Awakens را با امتیاز تجربه دوبرابر مخصوص این آخر هفته در #StarWarsBattlefront جشن بگیرید. https://t.co/c6LaWElWdl pic.twitter.com/11gznBl1Vk
— EAStarWars (@EAStarWars) December 17, 2015»
لازم به ذکر است، ترفیع مذکور شامل تمامی حالت‌های بازی شده و شما می‌توانید سریعتر از گذشته تجهیزات و کارت‌های ستاره بازی را فعال کنید.
همچنین محتوای قابل دانلود «The Battle of Jakku» نیز در اوایل ماه جاری به صورت رایگان برای دارندگان Star Wars Battlefront منتشر شد. این محتوای قابل دانلود، وقایع 29 سال قبل از The Force Awakens را به نمایش گذاشته و شامل دو نقشه جدید است.
Star Wars Battlefront هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان در دسترس است.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید