تاریخ انتشار عنوان The Banner Saga برای کنسول‌ها مشخص شد

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

عنوان تحسین شده و زیبای The Banner Saga که در انحصار پلتفرم رایانه‌های شخصی بود، چندی پیش برای انتشار در کنسول‌ها نیز تایید و امروز تاریخ انتشار رسمی آن نیز مشخص شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اگر اخبار این عنوان را دنبال کرده باشید، حتما در جریان هستید که The Banner Saga ابتدا در اوایل سال 2014 میلادی برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و به علت استقبال بسیار خوب بازی‌بازان و منتقدان از این عنوان، نسخه دوم آن نیز برای انتشار در سه‌ماهه اول سال 2016 میلادی و برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان تایید شد. در حالی که بازی‌بازان مجهز به کنسول‌های نسل هشتم طبیعتا بدون تجربه نسخه اول در درک داستان نسخه دوم به مشکل بر می‌خوردند، سازندگان تصمیم به انتشار نسخه اول برای این کنسول‌ها در تاریخ 12 ژانویه سال 2016 میلادی (مصادف با 22 دی) شدند.
لنس جیمز از استودیو وِرسوس ایول نیز در مصاحبه اخیر خود با وبلاگ پلی‌استیشن گفت:

«جان واستون مدت زمان نسبتا زیادی را صرف آماد‌ه‌ سازی بازی برای کنسول‌ها کرده است. این پروسه نه تنها جهت انتشار Banner Saga برای کنسول‌ها بوده بلکه به طراحی مجدد رابط کاربری بازی نیز پرداخته شده تا کنترل بازی با پلی‌استیشن4 و کنترلر دوئل شاک 4 نیز سازگار باشد.»

در کنار این موضوع، بازی برای زبان‌های فرانسوی، آلمانی، لهستانی، پرتغالی، روسی، اسپانیایی و ایتالیایی نیز ترجمه شده است.
The Banner Saga در تاریخ 12 ژانویه برای کنسول‌های پلی‌استیشن4 و اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید