تریلری جدید از بازی The Banner Saga 3 منتشر شد

۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۳

به تازگی تریلری جدید از بازی The Banner Saga 3 با موضوع معرفی شخصیت بولورک منتشر شده است که جزئیات آن را می‌توانید در ادامه مطلب مشاهده کنید.

جدیدترین تریلر بازی The Banner Saga 3 با محوریت معرفی شخصیت بولورک (Bolverk) منتشر شده است. بولورک در این بازی وظیفه رهبری گروه Ravens را بر عهده دارد.

در جریان تریلر جدید بازی The Banner Saga 3، راوی آن توضیحاتی را در رابطه با نسخه‌های اول و دوم این سری بازی به کاربران ارائه می‌دهد و در ادامه به سراغ شخصیت بولورک خواهد رفت و در مورد اینکه چرا این شخصیت همیشه عصبانی و خشن است توضیح می‌دهد.

شخصیت بولورک برای اولین بار در نسخه اول این بازی معرفی شد اما در قالب شخصیتی که برای بازیکنان غیر قابل کنترل بود. در ادامه و در نسخه دوم این بازی، بازیکنان می‌توانستند کنترل این شخصیت را بر دست بگیرند و به تجربه آن بپردازند. نا گفته نماند که قبل تر هم تریلر هایی با موضوع معرفی شخصیت‌های بازی The Banner Saga 3 منتشر شده بود.

عنوان The Banner Saga 3 در دسته عناوین نقش‌آفرینی استراتژی قرار می‌گیرد و دارای یک دنیای کاملا فانتری می‌باشد که از خدایان نورس (Norse) الگو برداری کرده است. کاربران در بازی The Banner Saga 3، می‌توانند تصمیم‌های مختلفی را در طول بازی بگیرند و در واقع تمامی این تصمیم‌ها، در داستان بازی و گیم پلی آن تاثیرگذار خواهد بود. به همین علت می‌بایست قبل از انجام هر عملی، به اتفاقات بعد از آن مطلع باشید و سنجیده تصمیم بگیرید.

طبق گفته سازندگان، بازی The Banner Saga 3 در تابستان برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و مک عرضه خواهد شد.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید این بازی را موضوع معرفی شخصیت بولورک را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید