گیفت کارت
گیفت کارت

مدت زمان نسخه بتا Street Fighter V برای دارندگان رایانه‌های شخصی افزایش یافت

۲۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۸

امروز کمپانی Capcom، تهیه کننده و سازنده عنوان فایتینگ Street Fighter V (مبارز خیابانی 5)، از تاریخ آغاز نسخه بتا این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی خبر داد. برای جزئیات بیشتر با وبسایت خبری، تحلیلی گیمفا، همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده، کمپانی Capcom تصمیم گرفته است که تاریخ آغاز نسخه بتا Street Fighter V برای رایانه‌های شخصی را یک روز جلو بیاندازد تا دارندگان این پلتفرم محبوب بتوانند یک روز بیشتر به تجربه این عنوان بپردازند. تصمیمی که موجب خوشحالی بسیاری از طرفداران بازی به خصوص دارندگان پلتفرم رایانه‌های‌ شخصی شده است.
در ادامه شما را به مشاهده زمانبندی دومین فاز بتا عنوان Street Fighter V، دعوت می‌کنیم:

 • 21 اکتبر 2015 ساعت 18 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 30 مهر ساعت 1 بامداد به وقت تهران): دومین نسخه بتا Street Fighter V برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن4 آغاز می‌شود. شخصیت‌های قابل بازی: Ken ،Necalli، Vega و R. Mika.
 • 22 اکتبر ساعت 14 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 30 مهر ساعت 21 به وقت تهران): سرورهای بازی به مدت 12 ساعت جهت تعمیرات غیرفعال می‌شوند.
 • 23 اکتبر ساعت 2 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 1 آبان ساعت 9 به وقت تهران): سرورهای بازی به همراه شخصیت “رشید” به حالت آنلاین باز می‌گردند.
 • 23 اکتبر ساعت 9 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 2 آبان ساعت 4 بامداد به وقت تهران): دومین نسخه بتا Street Fighter V برای کاربران رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن4 با قابلیت cross-platform آغاز می‌شود.
 • 23 اکتبر ساعت 17 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 2 آبان ساعت 24 به وقت تهران): شخصیت Karin فعال می‌شود.
 • 24 اکتبر ساعت 4 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 3 آبان ساعت 11 به وقت تهران): سرورها به مدت 10 ساعت جهت تعمیرات غیرفعال می‌شوند.
 • 24 اکتبر ساعت 14 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 3 آبان ساعت 21 به وقت تهران): سرورها مجددا فعال می‌شوند.
 • 25 اکتبر ساعت 16 به وقت اقیانوسیه (مصادف با 4 آبان ساعت 23 به وقت تهران): دومین بتای Street Fighter V به اتمام می‌رسد.

لازم به ذکر است، برای دسترسی به نسخه بتا Street Fighter V، بایستی این عنوان را پیش‌خرید کرده باشید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • TINTIN گفت:

  یکی از انحصاری های مورد نیاز PS4 بتاش برای PC تمدید میشه Neutral
  ________________________________________________________
  در کل گرافیک سل شید فضای بازیو نسبت به بقیه عناوین فایتینگ متفاوت تر و جالب تر کرده اما به نظرم همین تفاوت کمی از خشونت بازی رو کم کرده و خشونت زیاد از فاکتور های من برای یک بازی فایتینگ به حساب میاد پس تو این مورد مورتال رو انتخاب میکنم.
  در کل مبارک دوست داراش.

  0
  0