از قسمت Clan بازی Halo 5: Guardians رونمایی شد | کمپانی اسپارتان‎ها

۲۷ مهر ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۷

بازی هیلو 5: نگهبان (Halo 5: Guardians) اگر مورد انتظارترین بازی انحصاری کنسول ایکس‎باکس وان نباشد قطعا یکی از مورد انتظارترین‎ها خواهد بود. به تازگی سازنده بازی، استودیو بازی‎سازی 343 از قسمت Clan بازی تحت عنوان کمپانی اسپارتان‎ها (Spartan Companies) رونمایی کرده است. در ادامه با سایت تحلیلی، خبری گیمفا همراه باشید.

قطعا برای شما هم پیش آمده که در بخش آنلاین یا بخش چند نفره، یک بازی به دنبال یک کلن خوب برای عضویت در آن بگردید. در هر بازی اسم این کلن‎ها مختلف است و بسیار با بازی دگری تفاوت دارد. به تازگی استودیو بازی‎سازی 343 اسم این قسمت در بازی هیلو 5: نگهابان را اعلام کرده است. این قسمت Spartan Companies نام خواهد داشت. هر یک از این کلن‎ها می‎توانند اسم، رنگ و یا بنرهای خاص خود را داشته باشند. گنجایش هر کلن 100 نفر است و تمامی این 100 نفر می‎توانند در رتبه کلن خود تاثیر بگذارند. شایان به ذکر است اگر شما عضو یک کلن شوید و یا خود یک کلن بسازید، می‎تواند یک REQ Pack رایگان دریافت کنید که با استفاده از آن می‎توانید یک آیتم سفارشی دریافت کنید.

هیلو 5: نگهبانان در ۲۷ اکتبر ۲۰۱۵ به صورت انحصاری بر روی ایکس‎باکس وان منتشر خواهد شد. بازی با بیش از ۲۰ نقشه مولتی پلیر منتشر خواهد شد و تا ژوئن ۲۰۱۶، پانزده نقشه رایگان دیگر دریافت خواهد کرد. مراحل بخش تک نفره به صورت co-op چهارنفره هم قابل بازی هستند (همان چیزی که در تریلر E3 2015 مشاهده کردید). همچنین در بخش داستانی، این بازی می‌توانید به همراهان خود دستور انجام کار های متفاوتی را بدهید.

هیلو 5: نگهبانان بر روی ایکس‎باکس وان هم‌اکنون به صورت Pre-Load قابل دانلود است و در روز اول به مقدار ۹ گیگابایت به‌روزرسان دریافت می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید