تکذیب شد | خبری از نسخه‌ی رایانه‌های شخصی برای Halo 5 نیست

۲۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰

چند روز پیش بود که باز هم ما شاهد شایعه‌ای جدید در ارتباط با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی Halo 5 بودیم اما متاسفانه این شایعه هم مانند اخبار قبلی این دسته تکذیب شد.

اخیرا شرکت مایکروسافت (Microsoft) بنا به دلایلی نامعلوم طرح روی جلد Halo 5: Guardians در فروشگاه آمازون را عوض کرده بود که به موجب این کار، عبارت “فقط بر روی ایکس‌باکس وان” (Only On Xbox One) از روی طرح برداشته شده و عبارت “Xbox One Console Exclusive” جایگزین آن شد.

حال نماینده مایکروسافت در پاسخ به سایت CNET اینطور گفته است:

همانطور که قبلا هم اعلام کرده بودیم، برنامه‌ای نداریم تا بازی Halo 5: Guardians برای رایانه‌های شخصی با ویندوز ۱۰ عرضه شود.

فرانک اوکنلین (Frank O’Connel) به عنوان مسئول ارشد توسعه عناوین Halo در این رابطه می‌گوید:

تنها نسخه Halo 5 که برای رایانه‌های شخصی در دسترس است، نسخه رایگان “Ausar” بوده که شامل محتویات بخش چندنفره و ابزارهای Forge است و قصد نداریم که تا اطلاع ثانوی از آن فراتر برویم. تیم Halo 5 رشد کرده و با تمام قدرت مشغول کار بر روی Halo Infinite هستند. اصلا نمی‌دانم که دلیل تغییر طرح روی جلد چه بوده است اما صبح از یک مسئول مربوطه خواهم پرسید.

این اولین بار نیست که شایعه‌ای در رابطه با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی برای Halo 5 دریافت می‌کنیم و تکذیب می‌شود. از طرفی استودیو ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳ Industries) هم اعلام داشته از تمایل هواداران نسبت به بازی Halo: The Masterchief Collection برای رایانه‌های شخصی کاملا مطلع است اما تا اینجا نه این بازی و نه Halo 5 هیچ یک ظاهرا قرار نیست که رنگ ویندوز را به خود ببینند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید