کار ساخت بازی NieR بیش‎تر توسط Platinum Games انجام می‎گیرد

۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶

درجریان کنفرانس Square Enix در E3 2015 بازی NieR معرفی شد و همه را متعجب کرد. این بازی توسط Plantinum Games و Square Enix به‎طور مشترک طراحی و توسعه داده خواهد شد. با توجه به اطلاعات منتشر شده کار ساخت این بازی بیش‎تر بر عهده Platinum Games خواهد بود ولی افراد دیگری هم در ساخت آن دخالت خواهند داشت. در ادامه با ما همراه باشید.

طراح این بازی جناب آقای Yasuhisa Taura به تازگی در طی مصاحبه‎ای که با Gamespot داشته‎اند، اعلام کرده‎اند علاوه بر استودیو Platinum Games، کمک‎هایی از Square Enix، آهنگ‎سازان بازی‎های مختلف و جناب آقای Akihiko Yoshida انجام شده است. شما می‎توانید سخنان جناب آقای Yasuhisa Taura را در زیر مشاهده کنید:

بیش‎تر فرایند ساخت توسط استودیوهای Platinum Games در شهرهای Osaka و Tokyo انجام می‎شود. البته ما کمک‎هایی از استودیو بازی‎سازی Square Enix و همچنین آهنگ‎سازان مختلفی برای بخش موسیقی بازی گرفته‎ایم. همچنین طراحی شخصیت‎های بازی توسط جناب آقای Akihiko Yoshida که در CyDesignation مشغول کار هستند انجام شده است. بنابراین ما از افراد دیگر که در شرکت‎های دیگر مشغول به کار هستند برای ساخت این بازی کمک گرفته ایم. اما، بیش‎تر فرایند طراحی و توسعه در استودیو بازی‎سازی Plantinum Games انجام می‎شود.

بازی NieR یک بازی انحصاری برای کنسول PS4 می‎باشد که خیلی‎ها انتظار تجربه آن را می‎کشند. نظر شما در مورد این بازی چیست؟

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید