گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدیدی از عنوان Assassin’s Creed: Syndicate منتشر شد

۲۴ مهر ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۱

شاید این واقعاً یک تحول باشد! جمله‎ای که در ذهن اکثر ما با دیدن یا شنیدن نام  Assassin’s Creed: Syndicate خطور می‎کند. کمپانی یوبی‎سافت، به‎تازگی تریلری جدید از بازی مذکور منتشر کرده است که قصد آن از این کار، آشنایی بیشتر با محیط‎های لندن است. برای دیدن این تریلر زیبا، حتی لحظه‎ای درنگ نکنید و در ادامه مطلب با وبسایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همانطور که در پیش‎تر، ذکر کردیم این تریلر قصد دارد تا ما را با محیط‎های شهر لندن بیشتر آشنا کند. رویدادهای بازی توسط دو، برادر و خواهر به نام‌های Jacob و Evie Frye در لندن ۱۸۶۸ و دوران انقلاب صنعتی رخ می‌دهد. لازم به ذکر است که این نسخه از سری Assassin Creed از بخش چند نفره بی بهره بوده  و فقط بخش تک نفره را به دوش می‎کشد. شما در ادامه قادر خواهید بود تا این تریلر را تماشا و یا دنلود نمایید.

تماشای آنلاین:

دانلود با کیفیت 720

دانلود با کیفیت 480

بازی زیبای Assassin Creed Syndicate که توسط Ubisoft Quebec هم‎اکنون در مراحل پایانی توسعه، به‎سر می‎برد و قرار است، در تاریخ ۲۳ اکتبر (۲ آبان ۱۳۹۴) برای کنسول‎های پلی‎استیشن ۴ و اکس باکس وان و نسخه رایانه‎های شخصی این بازی در تعطیلات سال ۲۰۱۵ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید