با محتوای الحاقی جدید Rocket League به آینده بازگردید

۲۲ مهر ۱۳۹۴ - ۰۷:۰۴

همانطور که می‌دانید از تولد 30 سالگی بازی خاطره انگیز Back to the Future یا بازگشت به آینده می‌گذرد و بازی‌بازان کهنه کار و حرفه‌ای‌ های بازی‌های ماجرایی به این مناسبت بسیار هیجان زده هستند. 21 اکتبر روزی است که شخصیت به‌یاد ماندنی Marty McFly در بازی Back to the Future II به درون اولین ماشین زمان رفت و به آینده سفر کرد و حال، بازی فوق‌العاده Psyonix هم قرار است با یک ماشین زمان مسابقه‌ای و ساخته خود، به آینده سفر کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

سازنده بازی محبوب و فوق‌العاده Rocket Leage یعنی استودیو Psyonix، اعلام کرده که قرار است به مناسبت تولد بازی Back to the Future، یک محتوای الحاقی با همین مضمون منتشر کند. نام این بسته الحاقی Back to the Future Car نام دارد و همانطور که از نامش پیداست یک ماشین فضایی و فوق‌العاده (DeLorean) دارد که آماده است تا هر رقیبی را از دور خارج کند. نمی‌توانیم با قاطعیت بگوییم که این DeLorean قابلیت سرعت رفتن تا 88 مایل بر ساعت(سرعت لازم برای سفر در زمان) را دارد یا نه اما این را می‌دانیم که این بسته الحاقی در روز 21 اکتبر و برای همه پلتفرم‌ها با قیمت 1.99 دلار منتشر می‌شود.

Rocket Leage هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PC و PS4 در دسترس است و کافیست تا 21 اکتبر و زمان رسیدن Marty McFly صبر کنیم. شما می‌توانید تصاویری که از این ماشین فوق‌العاده منتشر شده را مشاهده کنید:

 

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید