به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Rocket League عرضه شد

۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۵

تنها چند روز از انتشار فصل سوم بازی Rocket League می‌گذرد. حال یک به‌روزرسانی در مورد این فصل در دسترس قرار گرفته است که به رفع مشکلاتی از آن می‌پردازد.

Rocket League از سری عناوین هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی به صورت مسابقه‌ای است که در آن باید هدایت خودروی مورد نیاز خود را به دست گرفته و به بازی فوتبال بپردازید. در جریان بازی هم آیتم‌ها و تجهیزات زیادی در اختیارتان قرار می‌گیرد تا بهترین بهره را از آن‌ها ببرید. این عنوان ابتدا در سال ۲۰۱۵ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد و پس از استقبال بسیار خوب افراد، به دست دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ نیز رسید. پس در صورتی که از دوستداران این عناوین هستید، Rocket League نیز می‌تواند شما را تا مدت‌ها سرگرم کند. چندی پیش هم به‌روزرسانی تازه‌ای برای این عنوان عرضه شد که هواداران نباید آن را از دست بدهند. قابل ذکر است که استودیوی سایانیکس (Psyonix) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته است.

همان‌طور که گفته شد، فصل سوم بازی Rocket League چند روز قبل در دسترس قرار گرفت و محتویات فراوانی را هم با خود به این عنوان آورد که از آن‌ها باید به بخش‌ها و خودروهای جدید اشاره کرد. متاسفانه این فصل با وجود تمام جذابیت‌ها، ایراداتی هم در خود دارد و برخی از هواداران از باگ‌های آن کلافه شده‌اند. به همین دلیل، تیم سازنده فورا دست به کار شد و یک به‌روزرسانی جدید را به دست طرفداران رساند. این به‌روزرسانی‌ها که برای تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته است، تقریبا به رفع تمام نواقص مربوط به این فصل می‌گذرد و دریافت و اعمال آن برای افراد الزامی خواهد بود.

بازی Rocket League هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، تیم گیمفا آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند.

3
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید