گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی از شخصیت Skull Kid در بازی Hyrule Warriors Legends منتشر شد

۱۸ مهر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۵

مدتی پیش اعلام شد که شخصیت Skull Kid در بازی Hyrule Warriors Legends حضور خواهد داشت. اکنون شرکت Koei Tecmo اطلاعات جدیدی را از این شخصیت و همچنین شخصیت Phantom Ganon منتشر کرده است. برای مشاهده اطلاعات جدید منتشر شده، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

بازی Hyrule Warriors که در ژاپن با نام Zelda Musō شناخته می‌شود، در سال 2014 برای کنسول خانگی Wii U‌ منتشر شد. به دلیل فروش خوب بازی، یک نسخه به روز رسانی شده با نام Hyrule Warriors Legends برای کنسول دستی 3DS معرفی شد.

شخصیت جدید: Skull Kid

او شخصیتی خشن و بازیگوش است؛ اما برای دوستان خود ارزش قائل است. او در کنار دو دوست خود یعنی Tatl و Tael به مبارزه می پردازد.

اگر شما بازی Hyrule Warriors Legends برای 3DS و Hyrule Warriors را برای Wii U خریده باشید، می‌توانید در نسخه کنسول Wii U هم از این شخصیت استفاده کنید.

 

دشمن جدید: Phantom Ganon

Phantom Ganon ابتدا در بازی The Legend of Zelda: The Wind Waker به عنوان یک دشمن حضور یافته بود. او در مبارزات خود از یک شمشیر بزرگ و قدرتمند استفاده می‌کند. این شمشیر از طریق جادو به شما آسیب بسیار زیادی می‌رساند.

 

سیستم جدید: Smash Burst Power

با استفاده از سیستم تغییر شخصیت و احاطه کردن غول‌های دشمن توسط چهار شخصیت، ویژگی Smash Burst Power” فعال خواهد شد.

 

مکان جدید به همراه المان‌هایی از The Legend of Zelda: The Wind Waker:

در نسخه کنسول 3DS‌ یک محیط جدید که شامل المان‌هایی از The Legend of Zelda: The Wind Waker است، در بازی حضور خواهد داشت.

 

بازی Hyrule Warriors Legends در تاریخ 21 ژانویه (1 بهمن 94) به صورت انحصاری برای کنسول 3DS منتشر خواهد شد. این بازی در نیمه اول سال 2016 در آمریکای شمالی و اروپا عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید