شایعه: نسخه‌ی آزمایشی عنوان Hyrule Warriors Age of Calamity برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد

۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

بسیاری از افراد در دنیای بازی‌های رایانه‌ای بی صبرانه منتظر انتشار عنوان Hyrule Warriors: Age of Calamity هستند. با بازگشت سری Dynasty Warrior، چندین شخصیت قابل بازی و ادامه روند جهانی سازی و داستان موجود در Breath of the Wild، دلایل زیادی وجود دارد که بازیبازان می‌خواهند دست خود را به بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity برسانند. اگرچه، اکنون به‌نظر می‌رسد ممکن است هواداران مجبور نباشند خیلی طولانی منتظر بمانند تا بازی را امتحان کنند.

از زمانی که برای اولین بار در جریان رویداد اکتبر Nintendo Treehouse اعلام شد، بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity مورد توجه بسیاری از اعضای انجمن بازی‌ها قرار گرفت. برای کسانی که بازی اصلی Hyrule Warriors را دوست داشتند، مدت طولانی است که از انتشار این بازی می‌گذرد، اما برای بسیاری از طرفداران Breath of the Wild، داشتن این بازی به عنوان پیش درآمد Breath of the Wild کاملا هیجان انگیز است. با این‌حال، طبق اخبار منتشر شده توسط یکی از کاربران اسپانیایی به نام Nintenleaks ، ممکن است Hyrule Warriors: Age of Calamity در قالب نسخه‌ی آزمایشی برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شود. وب سایت نینتندوی کره مشخص کرد که نسخه‌ی آزمایشی بازی قبل از اینکه نینتندو رسماً از آن رونمایی کند، معرفی شده است. اگر نینتندو رسماً آن را اعلام نکرده است، هیچ راهی وجود ندارد که مطمئن شوید خبر واقعی است یا خیر و این مخصوصاً برای این نسخه‌ی آزمایشی فرض می‌شود. میزان نشت های مربوط به نینتندو که فقط در سال گذشته اتفاق افتاده حیرت انگیز است. در واقع ، چند روز قبل از اعلام استیو از Minecraft به عنوان یک مبارز از بسته‌ الحاقی بعدی Super Smash Bros. Ultimate، بسیاری اطمینان داشتند که جنگنده‌ی بعدی Tracer از Overwatch خواهد بود.

بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity در کمتر از یک ماه آینده منتشر می‌شود ، بنابراین منطقی است که یک نسخهی آزمایشی درست قبل از انتشار بازی یا حداقل جایی در آن بازه زمانی منتشر شود. بالاخره نینتندو دقیقاً همان کار را با Pikmin 3 Deluxe انجام داد و فقط چند هفته قبل از انتشار بازی اصلی، نسخه‌ی آزمایشی را منتشر کرد. در هر صورت، دلایل زیادی برای هیجان انگیز شدن Age of Calamity وجود دارد، حتی اگر به نظر برسد که هیچ نوع نسخه‌ی آزمایشی برای بازی وجود ندارد. با توجه به این که ورود اول این مجموعه چقدر دست کم گرفته شده است، امیدواریم که تأثیر تازه وارد شده از Breath of the Wild این قسمت را به محبوب ترین شماره تبدیل کند. بازی Hyrule Warriors: Age of Calamity قرار است در تاریخ ۱۰ آذر سال ۱۳۹۹ (۳۰ نوامبر سال ۲۰۲۰) منتشر شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید